BIEŻĄCE AKTUALNOŚCI

Przemocy mówimy nie - kampania „Biała wstążka” w Gemini Park

„Nigdy nie jest za późno na przerwanie przemocy” – to hasło akcji w którą co roku licznie włączają się firmy oraz instytucje na całym świecie. 25 listopada jedna z zaplanowanych części akcji została przeprowadzona z powodzeniem na terenie Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów.

więcej
Teatr Solskiego jeszcze bliżej tarnowian

Od połowy listopada klienci Gemini Park Tarnów mogą korzystać z nowej – kulturalnej propozycji centrum handlowego. Na terenie pasażu pojawiło się stoisko Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, na którym klienci mogą kupić bilety do teatru oraz zapoznać się z repertuarem.

więcej
My się zimy nie boimy!

Jesień i zbliżająca się zima oznaczają częste opady deszczu oraz coraz niższe temperatury. Nie czekając aż zima nas zaskoczy, warto wykonać już teraz konieczne czynności służące przygotowaniu pojazdu do zimowego okresu. Wszystkie niezbędne usługi zrealizujemy w Auto Spa Tarnów, mieszczącym się w tarnowskim Gemini Park.

więcej
Jeszcze więcej emocji kolarskich w Gemini!

Dwa dni ekstremalnego ścigania, trasy obfitujące w wymagające przeszkody oraz zawodnicy z Polski oraz z zagranicy – to opis ostatniego grudniowego weekendu, podczas którego w Gemini Park Tarnów odbędą się wyścigi w Kolarstwie Przełajowym rangi Pucharu Polski.

więcej
Listopadowa Noc zakupów w Gemini!

21 listopada w Gemini Park Tarnów odbędzie się jesienny wieczór z rabatami. Podczas nocy zakupów obniżek udzieli ponad 80 sklepów i punktów usługowych. Serdecznie zapraszamy!

więcej
Próbna ewakuacja w Gemini

W poniedziałek 3 listopada, w godzinach porannych, została przeprowadzona w Gemini Park Tarnów procedura próbnej ewakuacja. Ćwiczenia polegały na ewakuacji klientów i pracowników z budynku Centrum Handlowego na wypadek zagrożenia pożarowego.

więcej
4 lata działalności tarnowskiej Siemachy

Ministrowie: edukacji oraz pracy i polityki społecznej, przedstawiciele parlamentu i władz samorządowych oraz członkowie firm współpracujących, to jedni z gości, którzy 30 listopada byli obecni podczas czwartej rocznicy funkcjonowania w Tarnowie placówki Stowarzyszenia SIEMACHA - Siemacha Spot Gemini Park. Z tej okazji odbyło się spotkanie podsumowujące działalność tarnowskiego obiektu, w czasie którego jego wychowankowie zaprezentowali program artystyczny.

więcej
Akademia Makijażu Douglas w Gemini

Chcesz nauczyć się, jak szybko wykonać makijaż dzienny, makijaż biznesowy lub smoky eyes? Weź udział w Akademii Makijażu Douglas!

Przyjdź do Gemini Park Tarnów w dniach 24-26 października!

Dowiedz się więcej!

więcej
Gemini Speed Race Show 2014 już w tę sobotę!

18 października Gemini Park Tarnów wraz z Speed Race Tarnów zapraszają na rodzinną imprezę motoryzacyjną, która odbędzie się w ramach ogólnopolskiej akcji "Przez zabawę do bezpieczeństwa". Imprezie będzie towarzyszyło wiele wydarzeń, obok których fani motoryzacji nie przejdą obojętnie.

więcej
Ustrzel darmowe zakupy w Media Markt!

Przyjdź do Media Markt w Gemini Park Tarnów, zrób zakupy, strzel gola i odbierz pieniądze na karcie podarunkowej!

Szczegóły akcji na mediamarkt.pl

więcej
W sobotę spotkanie z trenerem Markiem Cieślakiem

4 października zapraszamy do Gemini wszystkich kibiców żużlowych na spotkanie z Markiem Cieślakiem, trenerem drużyny Grupa Azoty Unia Tarnów. Szkoleniowiec będzie do dyspozycji kibiców w strefie restauracyjnej centrum handlowego od godziny 16:00.

więcej
Jesienne zakupy z Magazynem Gemini Park

Kolejna edycja magazynu modowego Gemini Park Tarnów trafiła w ręce klientów, którzy na stronach jesiennego wydania, znajdą praktyczne oraz inspirujące porady na temat stylu, mody, designu oraz kuchni. W Magazynie znalazły się także kupony rabatowe do sklepów centrum handlowego. Zachęcamy do lektury!

Kliknij i obejrzyj Jesienny Magazyn Gemini Park >>

więcej