BIEŻĄCE AKTUALNOŚCI

Ochnik dołącza do najemców Gemini Park Tarnów

Ochnik – polska marka oferująca szeroki asortyment odzieży i galanterii skórzanej, dołączy do grona najemców Gemini Park Tarnów, centrum handlowego należącego do spółki Gemini Holding.

więcej
Święty Mikołaj odwiedził Gemini Park Tarnów

Na ten dzień czekało wiele dzieci. Ulubieniec najmłodszych odwiedził 6 grudnia Gemini Park Tarnów. W pięknej scenerii swojej chatki wręczał podarunki oraz słodycza, a także pozował do zdjęć.

Każdy, kto tego dnia odwiedził świętego Mikołaja, miał okazję do zrobienia sobie z nim wspólnego zdjęcia. Zapraszamy do oglądnięcia obszernej fotogalerii, przygotowanej przez redakcję Gazety Krakowskiej. 

więcej
Spotkanie z Mikołajem w Gemini Park

Jak co roku 6 grudnia do Gemini Park Tarnów zawita Święty Mikołaj. Jednak tym razem najmłodsi zostaną zaproszeni na spotkanie, które odbędzie się w… przytulnym otoczeniu jego domu, z prawdziwym mikołajowym fotelem, kominkiem oraz wśród przedmiotów, których używa na co dzień.

więcej
Przemocy mówimy nie - kampania „Biała wstążka” w Gemini Park

„Nigdy nie jest za późno na przerwanie przemocy” – to hasło akcji w którą co roku licznie włączają się firmy oraz instytucje na całym świecie. 25 listopada jedna z zaplanowanych części akcji została przeprowadzona z powodzeniem na terenie Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów.

więcej
Teatr Solskiego jeszcze bliżej tarnowian

Od połowy listopada klienci Gemini Park Tarnów mogą korzystać z nowej – kulturalnej propozycji centrum handlowego. Na terenie pasażu pojawiło się stoisko Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, na którym klienci mogą kupić bilety do teatru oraz zapoznać się z repertuarem.

więcej
My się zimy nie boimy!

Jesień i zbliżająca się zima oznaczają częste opady deszczu oraz coraz niższe temperatury. Nie czekając aż zima nas zaskoczy, warto wykonać już teraz konieczne czynności służące przygotowaniu pojazdu do zimowego okresu. Wszystkie niezbędne usługi zrealizujemy w Auto Spa Tarnów, mieszczącym się w tarnowskim Gemini Park.

więcej
Jeszcze więcej emocji kolarskich w Gemini!

Dwa dni ekstremalnego ścigania, trasy obfitujące w wymagające przeszkody oraz zawodnicy z Polski oraz z zagranicy – to opis ostatniego grudniowego weekendu, podczas którego w Gemini Park Tarnów odbędą się wyścigi w Kolarstwie Przełajowym rangi Pucharu Polski.

więcej
Listopadowa Noc zakupów w Gemini!

21 listopada w Gemini Park Tarnów odbędzie się jesienny wieczór z rabatami. Podczas nocy zakupów obniżek udzieli ponad 80 sklepów i punktów usługowych. Serdecznie zapraszamy!

więcej
Próbna ewakuacja w Gemini

W poniedziałek 3 listopada, w godzinach porannych, została przeprowadzona w Gemini Park Tarnów procedura próbnej ewakuacja. Ćwiczenia polegały na ewakuacji klientów i pracowników z budynku Centrum Handlowego na wypadek zagrożenia pożarowego.

więcej
4 lata działalności tarnowskiej Siemachy

Ministrowie: edukacji oraz pracy i polityki społecznej, przedstawiciele parlamentu i władz samorządowych oraz członkowie firm współpracujących, to jedni z gości, którzy 30 listopada byli obecni podczas czwartej rocznicy funkcjonowania w Tarnowie placówki Stowarzyszenia SIEMACHA - Siemacha Spot Gemini Park. Z tej okazji odbyło się spotkanie podsumowujące działalność tarnowskiego obiektu, w czasie którego jego wychowankowie zaprezentowali program artystyczny.

więcej
Akademia Makijażu Douglas w Gemini

Chcesz nauczyć się, jak szybko wykonać makijaż dzienny, makijaż biznesowy lub smoky eyes? Weź udział w Akademii Makijażu Douglas!

Przyjdź do Gemini Park Tarnów w dniach 24-26 października!

Dowiedz się więcej!

więcej
Gemini Speed Race Show 2014 już w tę sobotę!

18 października Gemini Park Tarnów wraz z Speed Race Tarnów zapraszają na rodzinną imprezę motoryzacyjną, która odbędzie się w ramach ogólnopolskiej akcji "Przez zabawę do bezpieczeństwa". Imprezie będzie towarzyszyło wiele wydarzeń, obok których fani motoryzacji nie przejdą obojętnie.

więcej