BIEŻĄCE AKTUALNOŚCI

Gemini Park Tarnów wybiera operatora kinowego

Gemini Park Tarnów, centrum handlowe należące do krakowskiej spółki Gemini Holding, poszerzy swoją ofertę rozrywkową. W chwili obecnej zarządca obiektu zapoznaje się z ofertą operatorów kinowych, którzy mogliby otworzyć multipleks w obiekcie.

więcej
Zwycięzcy konkursu Galeria Szkolnych Talentów w Gemini!

Mamy oficjalne wyniki finału konkursu Galeria Szkolnych Talentów! Po 6 dniach internetowego głosowania, facebook'owicze wybrali zwycięskie reprezentacje szkół.

więcej
Głosowanie w konkursie Galeria Szkolnych Talentów!

Głosowanie na najlepszą reprezentację szkół trwa! Zobacz wszystkie występy oraz oddaj swój głos!

Kliknij 'więcej' po szczegóły!

więcej
Festiwal kreatywności „Kreator” w Gemini!

Zapraszamy do udziału w pierwszym tarnowskim festiwalu kreatywności „Kreator”, organizowanym przez Urząd Miasta Tarnowa oraz Stowarzyszenie SIEMACHA, który odbędzie się na parkingu zewnętrznym Gemini Park Tarnów. W sobotę 20 czerwca, w godz. 12:00 – 18:00, w miasteczku festiwalowym na odwiedzających czekać będzie wiele warsztatów, zajęć oraz turniejów edukacyjnych.

więcej
Zwycięzcy pierwszego etapu Galerii Szkolnych Talentów w Gemini!

Znamy już oficjalne wyniki finałowego etapu Galerii Szkolnych Talentów! Sprawdźcie, kto wygrał pierwszy etap konkursu. Jednak to nie koniec – przed nami głosowanie facebook’owiczów, które rozpocznie się 20 czerwca. Zobaczcie więc, kto wciąż jest w grze!

więcej
Galeria Szkolnych Talentów w Gemini!

Już 17 czerwca odbędzie się wielki finał konkursu: Galeria Szkolnych Talentów organizowanego przez Gemini Park Tarnów. Najzdolniejsze dzieci z Tarnowa oraz regionu wkroczą na scenę, by zaprezentować przed publicznością swoje talenty.

więcej
Finał Gry KUPUJ-WYGRYWAJ-POMAGAJ

Znamy już finalistów Gry Zakupowej KUPUJ-WYRYWAJ-POMAGAJ w Gemini Park Tarnów!

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

więcej
Zostań modelką, modelem KOYA! Daj się odkryć w Gemini!

Wielka okazja dla dziewcząt i chłopców na osobiste spotkanie z przedstawicielami największych, najbardziej liczących się w świecie mody agencji. Możliwość taką będą miały wszystkie osoby, które pojawią się na castingach organizowanych przez KOYA mgmt - agencję modelek!

więcej
Trzy dni zabawy w Wesołym Miasteczku!

Dzień Dziecka w Gemini Park Tarnów po raz kolejny będzie pełen atrakcji! W tym roku dobrej zabawy z pewnością nie zabraknie, tym bardziej że Wesołe Miasteczko będzie czekało na odwiedzających w dniach 30 maja – 1 czerwca.

więcej
Wystawa reprodukcji słynnych dzieł sztuki

W weekend 9-10 oraz 16-17 maja klienci Gemini Park będą mogli uczestniczyć w wystawie reprodukcji słynnych dzieł sztuki, która została przygotowana przez studentów Instytutu Sztuki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Serdecznie zapraszamy!

więcej
Teatr na parkingu

Aktorzy „Solskiego” zawitają do Gemini Park Tarnów! Teatr wraz z tarnowskim Centrum Handlowym zapraszają na dwa bezpłatne spektakle, które odbędą się w nieco innej przestrzeni, niż teatralna scena.

więcej