BIEŻĄCE AKTUALNOŚCI

Trzy dni zabawy w Wesołym Miasteczku!

Dzień Dziecka w Gemini Park Tarnów po raz kolejny będzie pełen atrakcji! W tym roku dobrej zabawy z pewnością nie zabraknie, tym bardziej że Wesołe Miasteczko będzie czekało na odwiedzających w dniach 30 maja – 1 czerwca.

więcej
Wystawa reprodukcji słynnych dzieł sztuki

W weekend 9-10 oraz 16-17 maja klienci Gemini Park będą mogli uczestniczyć w wystawie reprodukcji słynnych dzieł sztuki, która została przygotowana przez studentów Instytutu Sztuki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Serdecznie zapraszamy!

więcej
Teatr na parkingu

Aktorzy „Solskiego” zawitają do Gemini Park Tarnów! Teatr wraz z tarnowskim Centrum Handlowym zapraszają na dwa bezpłatne spektakle, które odbędą się w nieco innej przestrzeni, niż teatralna scena.

więcej
Zmiana godzin funkcjonowania Hipermarketu Tesco

Szanowni Państwo informujemy, że 13 kwietnia hipermarket Tesco zmienia godziny funkcjonowania.

Od tego dnia Tesco otwarte będzie przez 7 dni w tygodniu, w godzinach 6:00 - 24:00.

więcej
Kwiaty za elektrograty w Gemini

Rozpoczęła się kolejna edycja ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Kwiaty za elektrograty”, która realizowana jest przez sieć CASTORAMA. W dniach 25-26 kwietnia w Centrum Handlowym Gemini Park Tarnów odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

więcej
GRA ZAKUPOWA „Kupuj – Wygrywaj – Pomagaj”!

Gemini Park Tarnów startuje z wyjątkowym projektem o nazwie: „Kupuj, Wygrywaj, Pomagaj”, który adresowany jest do wszystkich Klientów, a także do uczniów tarnowskich szkół.

więcej
Godzina dla Ziemi w Gemini

W ramach ekologicznej akcji Godzina dla Ziemi w Gemini Park Tarnów w sobotę 28 marca, w godzinach 20:30 - 21:30, zgaśnie część oświetlenia.

więcej
Dzień dawcy szpiku w Gemini

W najbliższą niedzielę 22 marca, Gemini Park Tarnów wspólnie z Fundacją DKMS Polska organizuje dzień dawcy szpiku kostnego. W godzinach 12:00–18:00 wolontariusze zachęcać będą do zarejestrowania się jako potencjalny dawca szpiku.

więcej
Start akcji „Nie bądź obojętny – daj szansę pieszemu” w Gemini

W niedzielę 22 marca w Gemini Park Tarnów, odbędzie się inauguracja kampanii tarnowskiej policji „Nie bądź obojętny – daj szansę pieszemu”, której celem jest poprawienie bezpieczeństwa na drogach regionu. Wydarzenie rozpocznie się w strefie restauracyjnej o godz. 14:00.

więcej
Kupuj - wygrywaj - pomagaj!

Już wkrótce ruszy najnowszy projekt Gemini Park Tarnów!

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami Gry Zakupowej!

więcej
Rozlicz swój PIT w Gemini Park Tarnów

W dniach 13 – 15 marca w Gemini Park Tarnów będzie można bezpłatnie uzyskać pomoc w wypełnieniu PIT-a, a także złożyć go elektronicznie do właściwego urzędu skarbowego. W wypełnianiu zeznań podatkowych pomagać będą specjaliści z Urzędu Skarbowego.

więcej
Kupony rabatowe w Gemini!

Wszyscy wiemy, że najlepiej kupuje się ze zniżką! Dlatego Gemini Park przygotowało wyjątkową akcję rabatową dla wszystkich klientów! Wystarczy odebrać książeczkę rabatową lub ściągnąć aplikację mobilną i kupować więcej za mniej!

więcej