BIEŻĄCE AKTUALNOŚCI

Dzień dawcy szpiku w Gemini

W najbliższą niedzielę 22 marca, Gemini Park Tarnów wspólnie z Fundacją DKMS Polska organizuje dzień dawcy szpiku kostnego. W godzinach 12:00–18:00 wolontariusze zachęcać będą do zarejestrowania się jako potencjalny dawca szpiku.

więcej
Start akcji „Nie bądź obojętny – daj szansę pieszemu” w Gemini

W niedzielę 22 marca w Gemini Park Tarnów, odbędzie się inauguracja kampanii tarnowskiej policji „Nie bądź obojętny – daj szansę pieszemu”, której celem jest poprawienie bezpieczeństwa na drogach regionu. Wydarzenie rozpocznie się w strefie restauracyjnej o godz. 14:00.

więcej
Kupuj - wygrywaj - pomagaj!

Już wkrótce ruszy najnowszy projekt Gemini Park Tarnów!

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami Gry Zakupowej!

więcej
Rozlicz swój PIT w Gemini Park Tarnów

W dniach 13 – 15 marca w Gemini Park Tarnów będzie można bezpłatnie uzyskać pomoc w wypełnieniu PIT-a, a także złożyć go elektronicznie do właściwego urzędu skarbowego. W wypełnianiu zeznań podatkowych pomagać będą specjaliści z Urzędu Skarbowego.

więcej
Kupony rabatowe w Gemini!

Wszyscy wiemy, że najlepiej kupuje się ze zniżką! Dlatego Gemini Park przygotowało wyjątkową akcję rabatową dla wszystkich klientów! Wystarczy odebrać książeczkę rabatową lub ściągnąć aplikację mobilną i kupować więcej za mniej!

więcej
Wiosenne kolekcje w Gemini

Na sklepowych witrynach pojawia się coraz więcej zwiastunów nadchodzącej wiosny. Czego nie może zabraknąć w szafie w tym sezonie? W poszukiwaniu wiosennego niezbędnika zapraszamy do Gemini Park Tarnów.

więcej
Romantyczna podróż Skodą Fabią do Kazimierza Dolnego dla Pani Weroniki!

Z okazji Walentynek, Gemini Park Tarnów wraz ze Skodą Auto Bączek, przygotowało wyjątkowe wydarzenie. Każda para, która odwiedziła w walentynkowy weekend Centrum Handlowe, mogła wziąć udział w zabawie, w której do wygrania była romantyczna podróż Skodą Fabią, do Kazimierza nad Wisłą.

więcej
Walentynki z „młodszą” Fabią

W dzień św. Walentego wszyscy zakochani szukają wyjątkowego sposobu na przekazanie miłosnego wyznania. Gemini Park Tarnów wraz ze Skodą Auto Bączek mają propozycję dla wszystkich zakochanych par!

więcej
Otwarcie Restuaracji Olimp już w sobotę

Restauracje Olimp to różnorodna, bogata kuchnia europejska z elementami kuchni świata.

Nowy lokal zainauguruje działanie już w najbliższą sobotę, 7 lutegego.

więcej
Walentynki z „młodszą” Fabią

W dzień św. Walentego wszyscy zakochani szukają wyjątkowego sposobu na przekazanie miłosnego wyznania. Jedni poszukują prezentów, inni kupują kwiaty, a jeszcze inni przygotowują oryginalne niespodzianki. Gemini Park Tarnów wraz ze Skodą Auto Bączek mają propozycję dla wszystkich zakochanych par.

więcej
Tłumy na spotkaniu z Rafałem Sonikiem w Gemini!

Zwycięzca Rajdu Dakar 2015, Rafał Sonik spotkał się w niedzielę z kibicami oraz fanami motosportu w Gemini Park Tarnów. Do Centrum Handlowego przyjechał na quadzie w asyście 30 quadowców z Grupy 4x4 i został gorąco przywitany przez tłumy mieszkańców oraz dzieci ze Stowarzyszenia SIEMACHA.

więcej
Pako Lorente z salonem firmowym w Gemini

Do grona najemców Gemini Park Tarnów, Centrum Handlowego należącego do krakowskiej firmy Gemini Holding, dołącza kolejny najemca. Segment mody męskiej w obiekcie wzmocni polska firma odzieżowa Pako Lorente.

więcej