BIEŻĄCE AKTUALNOŚCI

Akademia Makijażu Douglas w Gemini

Chcesz nauczyć się, jak szybko wykonać makijaż dzienny, makijaż biznesowy lub smoky eyes? Weź udział w Akademii Makijażu Douglas!

Przyjdź do Gemini Park Tarnów w dniach 24-26 października!

Dowiedz się więcej!

więcej
Gemini Speed Race Show 2014 już w tę sobotę!

18 października Gemini Park Tarnów wraz z Speed Race Tarnów zapraszają na rodzinną imprezę motoryzacyjną, która odbędzie się w ramach ogólnopolskiej akcji "Przez zabawę do bezpieczeństwa". Imprezie będzie towarzyszyło wiele wydarzeń, obok których fani motoryzacji nie przejdą obojętnie.

więcej
Ustrzel darmowe zakupy w Media Markt!

Przyjdź do Media Markt w Gemini Park Tarnów, zrób zakupy, strzel gola i odbierz pieniądze na karcie podarunkowej!

Szczegóły akcji na mediamarkt.pl

więcej
W sobotę spotkanie z trenerem Markiem Cieślakiem

4 września zapraszamy do Gemini wszystkich kibiców żużlowych na spotkanie z Markiem Cieślakiem, trenerem drużyny Grupa Azoty Unia Tarnów. Szkoleniowiec będzie do dyspozycji kibiców w strefie restauracyjnej centrum handlowego od godziny 16:00.

więcej
Jesienne zakupy z Magazynem Gemini Park

Kolejna edycja magazynu modowego Gemini Park Tarnów trafiła w ręce klientów, którzy na stronach jesiennego wydania, znajdą praktyczne oraz inspirujące porady na temat stylu, mody, designu oraz kuchni. W Magazynie znalazły się także kupony rabatowe do sklepów centrum handlowego. Zachęcamy do lektury!

Kliknij i obejrzyj Jesienny Magazyn Gemini Park >>

więcej
CSR centrów handlowych – współpraca Gemini Park Tarnów i Stowarzyszenie Siemacha

Coraz więcej przedsiębiorstw dostrzega potrzebę zrównoważonego rozwoju oraz konieczności działania w duchu wrażliwości społecznej i wpisuje te zasady w swoją codzienną pracę. Idea społecznej odpowiedzialności biznesu przestaje być tylko modą, a w obecnych realiach rynkowych staje się wręcz koniecznością.

więcej
Vaculik i Thorssell w Gemini!

Przed niezwykle trudnym zadaniem staną w najbliższą niedzielę tarnowskie Jaskółki. Po pierwszym półfinałowym meczu z Unią Leszno muszą odrobić na własnym torze 10 punktów. Już w najbliższą sobotę podczas spotkania w Gemini Park Tarnów, o formę oraz nastroje panujące w zespole, będzie można zapytać Martina Vaculika i Jacoba Thorssella.

więcej
Salon Tchibo w Gemini Park Tarnów otwarty

Tchibo – niemiecka marka, oferująca bogaty asortyment akcesoriów kawowych, produktów do wyposażenia domu oraz odzieży, otworzyła swój salon w Gemini Park Tarnów, Centrum Handlowym należącym do Gemini Holding.

więcej
Czas na jesienne kolekcje!

Witryny sklepowe powoli zaczynają prezentować swoje jesienne kolekcje mody. Jakie trendy będą obowiązywać podczas nadchodzących miesięcy? Zapraszamy do Gemini Park Tarnów!

więcej
Lodziarnia Ice Cafe w Gemini Park Tarnów otwarta

Oferta Gemini Park Tarnów, Centrum Handlowego należącego do Gemini Holding, powiększyła się o nowego najemcę gastronomicznego, lodziarnię Ice Cafe.

więcej
4 lata Gemini Park Tarnów

25 sierpnia minęły 4 lata od otwarcia Gemini Park Tarnów, Centrum Handlowego należącego do Gemini Holding. Przez ten czas obiekt osiągnął status regionalnego lidera handlu, wsławił się oryginalnymi i niestandardowymi akcjami promocyjnymi oraz pozyskał szereg nowych najemców.

więcej
Powrót do szkoły z Gemini!

Początek roku szkolnego zbliża się coraz większymi krokami. Przed rodzicami nie lada wyzwanie, aby z pierwszym szkolnym dzwonkiem dziecko miało wszystko, czego potrzebuje oraz czuło się komfortowo. Jak nie zapomnieć o żadnym szkolnym artykule i skompletować wyprawkę w najszybszy i najdogodniejszy sposób?

więcej