BIEŻĄCE AKTUALNOŚCI

PKO Bank Polski w Gemini Park Tarnów

PKO Bank Polski – lider polskiej bankowości dołączy do grona najemców Gemini Park Tarnów, Centrum Handlowego należącego do Gemini Holding.

więcej
Wyścig Tour de Pologne wyruszył z Tarnowa!

Tour de Pologne rozpoczął w Gdańsku, dziś wyruszył z Tarnowa! Inauguracyjny sygnał do startu w Gdańsku dał Lech Wałęsa, w Tarnowie Rafał Sonik. Tym samym, najlepsi kolarze z całego świata rozpoczęli pod Centrum Handlowym Gemini Park Tarnów czwarty etap wyścigu.

więcej
Zmiany komunikacyjne w trakcie Tour de Pologne

Kolejna edycja Tour de Pologne zbliża się coraz większymi krokami. Tarnowskie Gemini Park oraz Stowarzyszenie SIEMACHA będą gościć najlepszych kolarzy z całego świata podczas IV etapu wyścigu. W związku ze Startem Honorowym 6 sierpnia, nie przewidziano znaczących utrudnień w ruchu drogowym, jednak konieczne będzie czasowe zamknięcie ruchu na niektórych ulicach.

więcej
Artem Laguta w Gemini!

Wraz z zakończeniem przerwy w rozgrywkach żużlowych, do Gemini Park Tarnów powracają spotkania z zawodnikami tarnowskich Jaskółek. W najbliższą sobotę o godzinie 13:00 odbędzie się spotkanie z „rosyjską rakietą” Artemem Lagutą. Tego dnia będzie można również wziąć udział w konkursie z biletami żużlowymi.

więcej
Zmiana godzin funkcjonowania Tesco - 27 lipca

27 lipca 2014 Hipermarket Tesco będzie czynny do godziny 22:00. Ponowne otwarcie nastąpi w dniu 28 lipca 2014 o godzinie 6:00.

Przerwa spowodowana jest inwentaryzacją hipermarketu.

więcej
Rekordowe półrocze w Gemini Park Tarnów

Nowi najemcy, rekordowy footfall podczas jednego dnia, a także wzrost odwiedzalności i wyników finansowych – tak pierwsze półrocze 2014 r. podsumowuje Gemini Park Tarnów, Centrum Handlowe należące do Gemini Holding.

więcej
Jerzy Dudek CUP w Gemini Park!

Zgłoś drużynę piłkarską do turnieju Jerzego Dudka! Zbierz ekipę, zagraj w emocjonujących rozgrywkach, poznaj sławnych sportowców i zdobądź nagrody! Stowarzyszenie SIEMACHA i Gemini Park Tarnów zapraszają do udziału w turnieju piłki nożnej, który odbędzie się 6 sierpnia.

więcej
Gemini Park i Siemacha na starcie Tour de Pologne

Już 3 sierpnia najlepsi kolarze z całego świata wyruszą na trasę 71. edycji Tour de Pologne. Dzięki zaangażowaniu Prezesa Gemini Holding oraz właściciela Centrów Handlowych Gemini Park – Rafała Sonika oraz Partnera Społecznego tegorocznego wyścigu – Stowarzyszenia SIEMACHA, IV etap największej imprezy kolarskiej w Polsce wystartuje 6 sierpnia spod tarnowskiego Gemini Park!

więcej
Plac zabaw w Gemini i nie tylko…

Gemini Park Tarnów przygotowało kolejną atrakcję dla swoich najmłodszych Gości. W okresie wakacyjnym, po zakupach świetnym urozmaiceniem dla dzieciaków będzie zabawa na placu zabaw, który powstał tuż przy budynku Siemacha SPOT Tarnów, sąsiadującym z Gemini.

Regulamin Placu Zabaw

więcej
Media Markt wprowadził udogodnienia dla niesłyszących

Media Markt w Gemini Park Tarnów, jako jeden z pierwszych marketów w Polsce, został wyposażony w wideo-fony z tłumaczem języka migowego on-line do obsługi niesłyszących i głuchoniemych klientów. To kolejna inicjatywa podjęta w tarnowskim Centrum Handlowym, mająca na celu zapewnienie komfortu odwiedzających go osób.

więcej
Letnie wyprzedaże trwają!

Sezon wyprzedażowy w pełni! Dlatego też warto odwiedzić Gemini Park Tarnów i skorzystać z największej w regionie oferty handlowej. A jest w czym wybierać, ponieważ wyprzedaże sięgają nawet -70%!

więcej
W sobotę w Gemini spotkanie z Kacprem Gomólskim

Przed nami kolejna żużlowa sobota. Tym razem Gemini Park Tarnów zaprosiło jednego z najlepszych polskich juniorów – Kacpra Gomólskiego. Spotkanie z młodzieżowcem tarnowskiego zespołu rozpocznie się o godzinie 13:00 w strefie restauracyjnej centrum handlowego. Tego dnia będzie można również wziąć udział w konkursie z biletami żużlowymi.

więcej