BIEŻĄCE AKTUALNOŚCI

W Gemini Park powstanie graffiti i to legalnie!

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów we współpracy z tarnowskimi artystami graffiti przygotowało akcję „Ożywiamy otoczenie Gemini Park”. W jej ramach młodzi grafficiarze wykonają projekt graficzny na ścianie schodów od strony osiedla Legionów, który będzie nawiązywał  do naszego miasta.

więcej
Rozbudowane Gemini Park Bielsko-Biała otwarte

Zakończyły się prace budowlane związane z rozbudową Gemini Park Bielsko-Biała, Centrum Handlowo-Rozrywkowego należącego do Gemini Holding. Rozbudowane Gemini Park to obiekt o powierzchni ponad 40 tys. mkw. GLA, na której znajduje się bogata oferta dla rodzin.

więcej
Zobacz zasady Konkursu językowego

Weź udział Konkursie "Zrób reklamę wygraj tablet" i zgarnij iPad Air lub jedną z nagród: kursy językowe w Brytania School of English, multimedialny słownik, wyjazd z Siemachą!

więcej
Konkurs językowy: Zrób reklamę wygraj tablet!

Siemacha SPOT Tarnów, Gemini Park Tarnów oraz szkoła języków obcych Brytania School of English zapraszają do wzięcia udziału w plastyczno - językowym konkursie „Zrób reklamę wygraj tablet”. Aby wygrać cenne nagrody, w tym m.in. iPad’a Air, wystarczy przygotować materiał reklamowy w języku angielskim dotyczący produktu dostępnego w Centrum Handlowym Gemini Park Tarnów.

więcej
Otwarcie rozbudowanego Gemini Park Bielsko-Biała już 9 kwietnia

Prace budowlane związane z rozbudową Gemini Park Bielsko-Biała zmierzają ku końcowi. Jedno z największych centrów handlowych w regionie zostanie otwarte 9 kwietnia.

więcej
Tarnowskie Jaskółki zaprezentowane!

Za nami oficjalna prezentacja drużyny Grupa Azoty Unia Tarnów, która odbyła się 24 marca w Centrum Handlowym Gemini Park Tarnów. Przed liczną grupą zgromadzonych kibiców przedstawiony został cały skład, który w nadchodzącym sezonie będzie walczyć o najwyższe cele.

więcej
Udane wyprzedaże w Gemini Park Tarnów

Rekord odwiedzalności i wzrost wyników finansowych to efekt zimowych wyprzedaży, jakie miały miejsce od początku roku w Gemini Park Tarnów, Centrum Handlowym należącym do Gemini Holding. W stosunku do roku ubiegłego, FootFall w tym czasie wzrósł o 5 proc., a wyniki sprzedażowe skoczyły o blisko 6 proc.

więcej
Trzy nowe marki w Gemini Park Tarnów

Grono najemców Gemini Park Tarnów poszerza się o trzy nowe brandy. 14 marca swój sklep otworzyła firma obuwnicza Kornecki, umowy najmu podpisały także marki Lavard i Routeman.

więcej
Rozlicz swój PIT w Gemini Park Tarnów

Osoby, które mają problemy z samodzielnym wypełnieniem zeznań podatkowych, zapraszamy na konsultację z specjalistami z Pierwszego Urzędu Skarbowego do Gemini Park Tarnów. Przez dwa dni, 8 i 11 kwietnia, będzie można uzyskać pomoc w wypełnieniu PIT-a, a także złożyć go elektronicznie do właściwego urzędu skarbowego.

więcej
Akredytacje na prezentację żużlowców Unii Tarnów

Ze względu na duże zainteresowanie Prezentacją żużlowców Unii Tarnów, warunkiem koniecznym do przeprowadzenia fotorelacji lub wideorelacji w strefie dla mediów jest zgłoszenie AKREDYTACJI. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

więcej
Prezentacja żużlowców Unii Tarnów

24 marca w Centrum Handlowym Gemini Park Tarnów nastąpi oficjalna i publiczna prezentacja zespołu żużlowców tarnowskich „Jaskółek”. To wielka gratka dla fanów czarnego sportu, którzy będą mogli spotkać się z brązowymi medalistami ubiegłego sezonu.

więcej
Wystawa motoryzacyjna Motogemini vol. 7

Już od najbliższego piątku 7 marca w Gemini Park Tarnów rozpocznie się VII edycja wystawy motoryzacyjnej Motogemini. Klienci będą mogli obejrzeć aktualną ofertę popularnych przedstawicieli branży motoryzacyjnej. Nie zabraknie również niespodzianek dla klientów.

więcej