BIEŻĄCE AKTUALNOŚCI

Kupony rabatowe w Gemini!

Wszyscy wiemy, że najlepiej kupuje się ze zniżką! Dlatego Gemini Park przygotowało wyjątkową akcję rabatową dla wszystkich klientów! Wystarczy odebrać książeczkę rabatową lub ściągnąć aplikację mobilną i kupować więcej za mniej!

więcej
Wiosenne kolekcje w Gemini

Na sklepowych witrynach pojawia się coraz więcej zwiastunów nadchodzącej wiosny. Czego nie może zabraknąć w szafie w tym sezonie? W poszukiwaniu wiosennego niezbędnika zapraszamy do Gemini Park Tarnów.

więcej
Romantyczna podróż Skodą Fabią do Kazimierza Dolnego dla Pani Weroniki!

Z okazji Walentynek, Gemini Park Tarnów wraz ze Skodą Auto Bączek, przygotowało wyjątkowe wydarzenie. Każda para, która odwiedziła w walentynkowy weekend Centrum Handlowe, mogła wziąć udział w zabawie, w której do wygrania była romantyczna podróż Skodą Fabią, do Kazimierza nad Wisłą.

więcej
Walentynki z „młodszą” Fabią

W dzień św. Walentego wszyscy zakochani szukają wyjątkowego sposobu na przekazanie miłosnego wyznania. Gemini Park Tarnów wraz ze Skodą Auto Bączek mają propozycję dla wszystkich zakochanych par!

więcej
Otwarcie Restuaracji Olimp już w sobotę

Restauracje Olimp to różnorodna, bogata kuchnia europejska z elementami kuchni świata.

Nowy lokal zainauguruje działanie już w najbliższą sobotę, 7 lutegego.

więcej
Walentynki z „młodszą” Fabią

W dzień św. Walentego wszyscy zakochani szukają wyjątkowego sposobu na przekazanie miłosnego wyznania. Jedni poszukują prezentów, inni kupują kwiaty, a jeszcze inni przygotowują oryginalne niespodzianki. Gemini Park Tarnów wraz ze Skodą Auto Bączek mają propozycję dla wszystkich zakochanych par.

więcej
Tłumy na spotkaniu z Rafałem Sonikiem w Gemini!

Zwycięzca Rajdu Dakar 2015, Rafał Sonik spotkał się w niedzielę z kibicami oraz fanami motosportu w Gemini Park Tarnów. Do Centrum Handlowego przyjechał na quadzie w asyście 30 quadowców z Grupy 4x4 i został gorąco przywitany przez tłumy mieszkańców oraz dzieci ze Stowarzyszenia SIEMACHA.

więcej
Pako Lorente z salonem firmowym w Gemini

Do grona najemców Gemini Park Tarnów, Centrum Handlowego należącego do krakowskiej firmy Gemini Holding, dołącza kolejny najemca. Segment mody męskiej w obiekcie wzmocni polska firma odzieżowa Pako Lorente.

więcej
Mistrz Dakaru – Rafał Sonik w Gemini!

Już w najbliższą niedzielę, od godz. 15:00 na terenie strefy restauracyjnej tarnowskiego Gemini, swoimi wrażeniami z tegorocznego Rajdu Dakar podzieli się z kibicami zwycięzca rajdu – Rafał Sonik. Serdecznie zapraszamy!

więcej
Szersza oferta gastronomiczna w Gemini Park Tarnów

Gemini Park Tarnów, Centrum Handlowe należące do Gemini Holding, poszerza strefę food court o nowego najemcę – sieciową restaurację Olimp. Będzie to zarazem pierwszy lokal tej sieci w  mieście.

więcej
Gemini w ogólnopolskim konkursie na najpiękniejszą świąteczną iluminację

To kolejna edycja plebiscytu „Świeć się Galerio!”, w którym wybierane są najładniejsze centra handlowe w świątecznej odsłonie. Po emocjach podczas etapu wojewódzkiego, przyszła kolej na wybór najpiękniej oświetlonej galerii handlowej w Polsce!

więcej
Martes Sport na dłużej w Gemini Park Tarnów

Martes Sport – polska marka oferująca bogaty asortyment odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych, przedłużyła umowę najmu z Gemini Park Tarnów, centrum handlowym należącym do spółki Gemini Holding.

więcej