BIEŻĄCE AKTUALNOŚCI

Rekordowe półrocze w Gemini Park Tarnów

Nowi najemcy, rekordowy footfall podczas jednego dnia, a także wzrost odwiedzalności i wyników finansowych – tak pierwsze półrocze 2014 r. podsumowuje Gemini Park Tarnów, Centrum Handlowe należące do Gemini Holding.

więcej
Jerzy Dudek CUP w Gemini Park!

Zgłoś drużynę piłkarską do turnieju Jerzego Dudka! Zbierz ekipę, zagraj w emocjonujących rozgrywkach, poznaj sławnych sportowców i zdobądź nagrody! Stowarzyszenie SIEMACHA i Gemini Park Tarnów zapraszają do udziału w turnieju piłki nożnej, który odbędzie się 6 sierpnia.

więcej
Gemini Park i Siemacha na starcie Tour de Pologne

Już 3 sierpnia najlepsi kolarze z całego świata wyruszą na trasę 71. edycji Tour de Pologne. Dzięki zaangażowaniu Prezesa Gemini Holding oraz właściciela Centrów Handlowych Gemini Park – Rafała Sonika oraz Partnera Społecznego tegorocznego wyścigu – Stowarzyszenia SIEMACHA, IV etap największej imprezy kolarskiej w Polsce wystartuje 6 sierpnia spod tarnowskiego Gemini Park!

więcej
Plac zabaw w Gemini i nie tylko…

Gemini Park Tarnów przygotowało kolejną atrakcję dla swoich najmłodszych Gości. W okresie wakacyjnym, po zakupach świetnym urozmaiceniem dla dzieciaków będzie zabawa na placu zabaw, który powstał tuż przy budynku Siemacha SPOT Tarnów, sąsiadującym z Gemini.

Regulamin Placu Zabaw

więcej
Media Markt wprowadził udogodnienia dla niesłyszących

Media Markt w Gemini Park Tarnów, jako jeden z pierwszych marketów w Polsce, został wyposażony w wideo-fony z tłumaczem języka migowego on-line do obsługi niesłyszących i głuchoniemych klientów. To kolejna inicjatywa podjęta w tarnowskim Centrum Handlowym, mająca na celu zapewnienie komfortu odwiedzających go osób.

więcej
Letnie wyprzedaże trwają!

Sezon wyprzedażowy w pełni! Dlatego też warto odwiedzić Gemini Park Tarnów i skorzystać z największej w regionie oferty handlowej. A jest w czym wybierać, ponieważ wyprzedaże sięgają nawet -70%!

więcej
W sobotę w Gemini spotkanie z Kacprem Gomólskim

Przed nami kolejna żużlowa sobota. Tym razem Gemini Park Tarnów zaprosiło jednego z najlepszych polskich juniorów – Kacpra Gomólskiego. Spotkanie z młodzieżowcem tarnowskiego zespołu rozpocznie się o godzinie 13:00 w strefie restauracyjnej centrum handlowego. Tego dnia będzie można również wziąć udział w konkursie z biletami żużlowymi.

więcej
Medicine na dłużej w Gemini Park Tarnów

Polska marka odzieżowa Medicine przedłużyła umowę najmu lokalu w Gemini Park Tarnów, Centrum Handlowym należącym do Gemini Holding.

więcej
W Gemini poszukają domów dla zwierząt z tarnowskiego Azylu

W najbliższą sobotę 14 czerwca w Gemini Park Tarnów odbędzie się akacja adopcyjna „Szukam Domu” zorganizowana wspólnie przez Centrum Handlowe oraz Azyl dla Psów i Kotów w Tarnowie. podczas której będzie można przygarnąć bezdomne zwierzęta.

więcej
Gemini Park Tarnów z salonem Greenpoint

Marka odzieżowa Greenpoint 4 czerwca otworzyła swój salon w Gemini Park Tarnów. Dzięki temu oferta modowa obiektu poszerzyła się o znaną, polską firmę modową należącą do spółki Fandango.

więcej
Krzysztof Buczkowski gościem Gemini w sobotę

W sobotę 7 czerwca w Gemini Park Tarnów odbędzie się spotkanie z nową twarzą w zespole tarnowskich „Jaskółek” – Krzysztofem Buczkowskim. Żużlowiec dostępny będzie dla klientów od godziny 13:00. Jak zwykle, podczas takich wydarzeń, od rana będzie można wziąć udział w konkursie z biletami żużlowymi.

więcej
Kolejny rekord odwiedzalności w tarnowskim Gemini

W niedzielę 1 czerwca, w Centrum Handlowym Gemini Park Tarnów padł rekord pod względem liczby przyjętych klientów. Jednego dnia Gemini odwiedziło 32 tys. osób, co niewątpliwie świadczy o popularności Centrum Handlowego.

więcej