BIEŻĄCE AKTUALNOŚCI

Czas na jesienne kolekcje!

Witryny sklepowe powoli zaczynają prezentować swoje jesienne kolekcje mody. Jakie trendy będą obowiązywać podczas nadchodzących miesięcy? Zapraszamy do Gemini Park Tarnów!

więcej
Lodziarnia Ice Cafe w Gemini Park Tarnów otwarta

Oferta Gemini Park Tarnów, Centrum Handlowego należącego do Gemini Holding, powiększyła się o nowego najemcę gastronomicznego, lodziarnię Ice Cafe.

więcej
4 lata Gemini Park Tarnów

25 sierpnia minęły 4 lata od otwarcia Gemini Park Tarnów, Centrum Handlowego należącego do Gemini Holding. Przez ten czas obiekt osiągnął status regionalnego lidera handlu, wsławił się oryginalnymi i niestandardowymi akcjami promocyjnymi oraz pozyskał szereg nowych najemców.

więcej
Powrót do szkoły z Gemini!

Początek roku szkolnego zbliża się coraz większymi krokami. Przed rodzicami nie lada wyzwanie, aby z pierwszym szkolnym dzwonkiem dziecko miało wszystko, czego potrzebuje oraz czuło się komfortowo. Jak nie zapomnieć o żadnym szkolnym artykule i skompletować wyprawkę w najszybszy i najdogodniejszy sposób?

więcej
Rozwój sieci Tchibo - nowy sklep w Gemini Park Tarnów

Sieć sklepów Tchibo otworzyła swój pierwszy lokal w Tarnowie, w Centrum Handlowym Gemini Park. Nowopowstały sklep zapewnia unikalne doświadczenie zakupowe i potwierdza konsekwentny rozwój biznesu, opierający się na dwóch dopełniających się kanałach sprzedaży: sklepach stacjonarnych i sklepie internetowym Tchibo.pl.

więcej
PKO Bank Polski w Gemini Park Tarnów

PKO Bank Polski – lider polskiej bankowości dołączy do grona najemców Gemini Park Tarnów, Centrum Handlowego należącego do Gemini Holding.

więcej
Wyścig Tour de Pologne wyruszył z Tarnowa!

Tour de Pologne rozpoczął w Gdańsku, dziś wyruszył z Tarnowa! Inauguracyjny sygnał do startu w Gdańsku dał Lech Wałęsa, w Tarnowie Rafał Sonik. Tym samym, najlepsi kolarze z całego świata rozpoczęli pod Centrum Handlowym Gemini Park Tarnów czwarty etap wyścigu.

więcej
Zmiany komunikacyjne w trakcie Tour de Pologne

Kolejna edycja Tour de Pologne zbliża się coraz większymi krokami. Tarnowskie Gemini Park oraz Stowarzyszenie SIEMACHA będą gościć najlepszych kolarzy z całego świata podczas IV etapu wyścigu. W związku ze Startem Honorowym 6 sierpnia, nie przewidziano znaczących utrudnień w ruchu drogowym, jednak konieczne będzie czasowe zamknięcie ruchu na niektórych ulicach.

więcej
Artem Laguta w Gemini!

Wraz z zakończeniem przerwy w rozgrywkach żużlowych, do Gemini Park Tarnów powracają spotkania z zawodnikami tarnowskich Jaskółek. W najbliższą sobotę o godzinie 13:00 odbędzie się spotkanie z „rosyjską rakietą” Artemem Lagutą. Tego dnia będzie można również wziąć udział w konkursie z biletami żużlowymi.

więcej
Zmiana godzin funkcjonowania Tesco - 27 lipca

27 lipca 2014 Hipermarket Tesco będzie czynny do godziny 22:00. Ponowne otwarcie nastąpi w dniu 28 lipca 2014 o godzinie 6:00.

Przerwa spowodowana jest inwentaryzacją hipermarketu.

więcej
Rekordowe półrocze w Gemini Park Tarnów

Nowi najemcy, rekordowy footfall podczas jednego dnia, a także wzrost odwiedzalności i wyników finansowych – tak pierwsze półrocze 2014 r. podsumowuje Gemini Park Tarnów, Centrum Handlowe należące do Gemini Holding.

więcej
Jerzy Dudek CUP w Gemini Park!

Zgłoś drużynę piłkarską do turnieju Jerzego Dudka! Zbierz ekipę, zagraj w emocjonujących rozgrywkach, poznaj sławnych sportowców i zdobądź nagrody! Stowarzyszenie SIEMACHA i Gemini Park Tarnów zapraszają do udziału w turnieju piłki nożnej, który odbędzie się 6 sierpnia.

więcej