BIEŻĄCE AKTUALNOŚCI

Szersza oferta gastronomiczna w Gemini Park Tarnów

Gemini Park Tarnów, Centrum Handlowe należące do Gemini Holding, poszerza strefę food court o nowego najemcę – sieciową restaurację Olimp. Będzie to zarazem pierwszy lokal tej sieci w  mieście.

więcej
Gemini w ogólnopolskim konkursie na najpiękniejszą świąteczną iluminację

To kolejna edycja plebiscytu „Świeć się Galerio!”, w którym wybierane są najładniejsze centra handlowe w świątecznej odsłonie. Po emocjach podczas etapu wojewódzkiego, przyszła kolej na wybór najpiękniej oświetlonej galerii handlowej w Polsce!

więcej
Martes Sport na dłużej w Gemini Park Tarnów

Martes Sport – polska marka oferująca bogaty asortyment odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych, przedłużyła umowę najmu z Gemini Park Tarnów, centrum handlowym należącym do spółki Gemini Holding.

więcej
Zarządzanie centrum handlowym w okresie wzmożonego ruchu klientów

Okres świąteczno-noworoczny zazwyczaj wiąże się ze wzmożoną liczbą klientów odwiedzających centra handlowe: najpierw tłok panuje podczas przedświątecznych zakupów, a w kilka dni po nich wiele sieci handlowych rozpoczyna posezonowe wyprzedaże – niektóre z nich jeszcze w grudniu. Zarządzanie obiektem w tym czasie wymaga wzmożonej czujności i jeszcze ściślejszej współpracy zarządcy obiektu ze służbami porządkowymi.

więcej
Ochnik dołącza do najemców Gemini Park Tarnów

Ochnik – polska marka oferująca szeroki asortyment odzieży i galanterii skórzanej, dołączy do grona najemców Gemini Park Tarnów, centrum handlowego należącego do spółki Gemini Holding.

więcej
Święty Mikołaj odwiedził Gemini Park Tarnów

Na ten dzień czekało wiele dzieci. Ulubieniec najmłodszych odwiedził 6 grudnia Gemini Park Tarnów. W pięknej scenerii swojej chatki wręczał podarunki oraz słodycza, a także pozował do zdjęć.

Każdy, kto tego dnia odwiedził świętego Mikołaja, miał okazję do zrobienia sobie z nim wspólnego zdjęcia. Zapraszamy do oglądnięcia obszernej fotogalerii, przygotowanej przez redakcję Gazety Krakowskiej. 

więcej
Spotkanie z Mikołajem w Gemini Park

Jak co roku 6 grudnia do Gemini Park Tarnów zawita Święty Mikołaj. Jednak tym razem najmłodsi zostaną zaproszeni na spotkanie, które odbędzie się w… przytulnym otoczeniu jego domu, z prawdziwym mikołajowym fotelem, kominkiem oraz wśród przedmiotów, których używa na co dzień.

więcej
Przemocy mówimy nie - kampania „Biała wstążka” w Gemini Park

„Nigdy nie jest za późno na przerwanie przemocy” – to hasło akcji w którą co roku licznie włączają się firmy oraz instytucje na całym świecie. 25 listopada jedna z zaplanowanych części akcji została przeprowadzona z powodzeniem na terenie Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów.

więcej
Teatr Solskiego jeszcze bliżej tarnowian

Od połowy listopada klienci Gemini Park Tarnów mogą korzystać z nowej – kulturalnej propozycji centrum handlowego. Na terenie pasażu pojawiło się stoisko Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, na którym klienci mogą kupić bilety do teatru oraz zapoznać się z repertuarem.

więcej
My się zimy nie boimy!

Jesień i zbliżająca się zima oznaczają częste opady deszczu oraz coraz niższe temperatury. Nie czekając aż zima nas zaskoczy, warto wykonać już teraz konieczne czynności służące przygotowaniu pojazdu do zimowego okresu. Wszystkie niezbędne usługi zrealizujemy w Auto Spa Tarnów, mieszczącym się w tarnowskim Gemini Park.

więcej
Jeszcze więcej emocji kolarskich w Gemini!

Dwa dni ekstremalnego ścigania, trasy obfitujące w wymagające przeszkody oraz zawodnicy z Polski oraz z zagranicy – to opis ostatniego grudniowego weekendu, podczas którego w Gemini Park Tarnów odbędą się wyścigi w Kolarstwie Przełajowym rangi Pucharu Polski.

więcej
Listopadowa Noc zakupów w Gemini!

21 listopada w Gemini Park Tarnów odbędzie się jesienny wieczór z rabatami. Podczas nocy zakupów obniżek udzieli ponad 80 sklepów i punktów usługowych. Serdecznie zapraszamy!

więcej