BIEŻĄCE AKTUALNOŚCI

CSR centrów handlowych – współpraca Gemini Park Tarnów i Stowarzyszenie Siemacha

Coraz więcej przedsiębiorstw dostrzega potrzebę zrównoważonego rozwoju oraz konieczności działania w duchu wrażliwości społecznej i wpisuje te zasady w swoją codzienną pracę. Idea społecznej odpowiedzialności biznesu przestaje być tylko modą, a w obecnych realiach rynkowych staje się wręcz koniecznością.

więcej
Vaculik i Thorssell w Gemini!

Przed niezwykle trudnym zadaniem staną w najbliższą niedzielę tarnowskie Jaskółki. Po pierwszym półfinałowym meczu z Unią Leszno muszą odrobić na własnym torze 10 punktów. Już w najbliższą sobotę podczas spotkania w Gemini Park Tarnów, o formę oraz nastroje panujące w zespole, będzie można zapytać Martina Vaculika i Jacoba Thorssella.

więcej
Salon Tchibo w Gemini Park Tarnów otwarty

Tchibo – niemiecka marka, oferująca bogaty asortyment akcesoriów kawowych, produktów do wyposażenia domu oraz odzieży, otworzyła swój salon w Gemini Park Tarnów, Centrum Handlowym należącym do Gemini Holding.

więcej
Czas na jesienne kolekcje!

Witryny sklepowe powoli zaczynają prezentować swoje jesienne kolekcje mody. Jakie trendy będą obowiązywać podczas nadchodzących miesięcy? Zapraszamy do Gemini Park Tarnów!

więcej
Lodziarnia Ice Cafe w Gemini Park Tarnów otwarta

Oferta Gemini Park Tarnów, Centrum Handlowego należącego do Gemini Holding, powiększyła się o nowego najemcę gastronomicznego, lodziarnię Ice Cafe.

więcej
4 lata Gemini Park Tarnów

25 sierpnia minęły 4 lata od otwarcia Gemini Park Tarnów, Centrum Handlowego należącego do Gemini Holding. Przez ten czas obiekt osiągnął status regionalnego lidera handlu, wsławił się oryginalnymi i niestandardowymi akcjami promocyjnymi oraz pozyskał szereg nowych najemców.

więcej
Powrót do szkoły z Gemini!

Początek roku szkolnego zbliża się coraz większymi krokami. Przed rodzicami nie lada wyzwanie, aby z pierwszym szkolnym dzwonkiem dziecko miało wszystko, czego potrzebuje oraz czuło się komfortowo. Jak nie zapomnieć o żadnym szkolnym artykule i skompletować wyprawkę w najszybszy i najdogodniejszy sposób?

więcej
Rozwój sieci Tchibo - nowy sklep w Gemini Park Tarnów

Sieć sklepów Tchibo otworzyła swój pierwszy lokal w Tarnowie, w Centrum Handlowym Gemini Park. Nowopowstały sklep zapewnia unikalne doświadczenie zakupowe i potwierdza konsekwentny rozwój biznesu, opierający się na dwóch dopełniających się kanałach sprzedaży: sklepach stacjonarnych i sklepie internetowym Tchibo.pl.

więcej
PKO Bank Polski w Gemini Park Tarnów

PKO Bank Polski – lider polskiej bankowości dołączy do grona najemców Gemini Park Tarnów, Centrum Handlowego należącego do Gemini Holding.

więcej
Wyścig Tour de Pologne wyruszył z Tarnowa!

Tour de Pologne rozpoczął w Gdańsku, dziś wyruszył z Tarnowa! Inauguracyjny sygnał do startu w Gdańsku dał Lech Wałęsa, w Tarnowie Rafał Sonik. Tym samym, najlepsi kolarze z całego świata rozpoczęli pod Centrum Handlowym Gemini Park Tarnów czwarty etap wyścigu.

więcej
Zmiany komunikacyjne w trakcie Tour de Pologne

Kolejna edycja Tour de Pologne zbliża się coraz większymi krokami. Tarnowskie Gemini Park oraz Stowarzyszenie SIEMACHA będą gościć najlepszych kolarzy z całego świata podczas IV etapu wyścigu. W związku ze Startem Honorowym 6 sierpnia, nie przewidziano znaczących utrudnień w ruchu drogowym, jednak konieczne będzie czasowe zamknięcie ruchu na niektórych ulicach.

więcej
Artem Laguta w Gemini!

Wraz z zakończeniem przerwy w rozgrywkach żużlowych, do Gemini Park Tarnów powracają spotkania z zawodnikami tarnowskich Jaskółek. W najbliższą sobotę o godzinie 13:00 odbędzie się spotkanie z „rosyjską rakietą” Artemem Lagutą. Tego dnia będzie można również wziąć udział w konkursie z biletami żużlowymi.

więcej