Jak dojechać do Gemini Park Tarnów?

Trasa1.png

Trasa 1

trasa2.png

Trasa 2

Ze względu na przebudowę skrzyżowania Spokojna-Nowodąbrowska-Błonie w Tarnowie zmianie uległa organizacja ruchu dla Klientów Gemini Park przyjeżdzających do Centrum z północnych rejonów Tarnowa i okolic. Utrudnienia utrzymają się przez ok. 3 tygodnie, czyli do pierwszych tygodni października. 

Klienci korzystający dotychczas z ulic Spokojnej, Nowodąbrowskiej oraz Błonie w okresie zamknięcia części skrzyżowania, nie będą mogli wjeżdżać w ulicę Nowodąbrowską w kierunku Gemini Park Tarnów i centrum Tarnowa.

Dla wszystkich zmotoryzowanych proponujemy dwie drogi objazdowe:

- Z ulicy Spokojnej przy Cmentarzu Komunalnym w Tarnowie Krzyżu należy skręcić w ulicę Krzyską i podążać nią ok. 900 m do najbliższego skrzyżowania, a następnie z ul. Krzyskiej skręcić ostro w lewo w aleję Matki Boskiej Fatimskiej. Przy stacji paliwowej, na skrzyżowaniu ulic Starodąbrowskiej z Nowodąbrowską należy skręcić w lewo i kontynuować jazdę wzdłuż ulicy.
Zobacz trasę w Mapach Google
- kliknij

- Klientom przyjeżdżającym z północnych okolic Tarnowa proponujemy wybrać trasę prowadzącą aleją Jana Pawła II oraz ulicami: Słoneczną, Starodąbrowską i Nowodąbrowską.
Zobacz trasę w Mapach Google
- kliknij

Prace na skrzyżowaniu ul. Spokojnej z ul. Nowodąbrowską mają na celu poprawę płynności ruchu i bezpieczeństwa.

powrót