Media Markt
Dodaj do ulubionych

Media Markt

Media Markt jest liderem na rynku elektroniki użytkowej w Europie. Sklepy Media Markt oferują klientom szeroki wybór towarów takich jak: sprzęt RTV, zmechanizowany sprzęt gospodarstwa domowego, komputery, Software, artykuły fotograficzne, płyty i kasety. Zróżnicowanie asortymentowe jest przy tym ogromne. W Media Markt można kupić towary zarówno bardzo tanie, jak i ekskluzywne produkty wiodących firm światowych oraz rodzimych producentów.

Sklepy Media Markt są obecne w 14 krajach Europy. Podbój polskiego rynku sieć rozpoczęła w 1998 roku od marketu w Czeladzi i spektakularnych promocji, co niewątpliwie zmieniło rynek elektroniki użytkowej. Niezależnie od tego, jak zróżnicowane są życzenia klientów w różnych regionach, a nawet miastach – jeden element pozostaje niezmienny: każdy klient oczekuje możliwie najbogatszej oferty markowych produktów po najniższych cenach. Media Markt trafia w sedno oczekiwań potencjalnych nabywców.Dziś Media Markt jest liderem branży elektroniki użytkowej w Polsce, aktualnie sieć posiada 41 marketów w 33 miastach i zatrudnia ponad 3500 pracowników. Media Markt jest sklepem pierwszego wyboru dla klientów, nie tylko ze względu na najniższe ceny markowych produktów, szeroki asortyment, ale i fachową obsługę. Przy zakupie wybranego artykułu pomoże kompetentny doradca fachowy, który wyjaśni szczegóły działania wybranego urządzenia, parametry techniczne i odpowie na wszystkie pytania. Sklepy Media Markt oferują również serwis gwarancyjny, recycling starego sprzętu, dostawę zakupionego towaru do domu na życzenie klienta, bezproblemową wymianę towaru, jak również serwisy: komputerowy i instalacyjny.Innowacyjność oraz dostosowywanie się do nowych trendów i sytuacji rynkowych – to cechy, które charakteryzują sieć sklepów Media Markt w całej Europie. Handel to przecież nie tylko sprzedaż – to także wprowadzanie zmian i reagowanie na nie. Media Markt jako pierwszy wprowadził nowe standardy na rynku polskim, jak np. raty 0%, czy wymiana „stare na nowe”. Poprzez swoją politykę cenową przyczynił się do spadku cen na ryku elektroniki użytkowej oraz upowszechnienia nowoczesnego, nierzadko nowatorskiego sprzętu elektronicznego.

Media Markt jest liderem na rynku elektroniki użytkowej w Europie . Sklepy Media Markt oferują klientom szeroki wybór towarów takich jak: sprzęt RTV, zmechanizowany sprzęt gospodarstwa domowego, komputery, Software, artykuły fotograficzne, płyty i kasety. Zróżnicowanie asortymentowe jest przy tym ogromne. W Media Markt można kupić towary zarówno bardzo tanie, jak i ekskluzywne produkty wiodących firm światowych oraz rodzimych producentów.

Sklepy Media Markt są obecne w 14 krajach Europy. Podbój polskiego rynku sieć rozpoczęła w 1998 roku od marketu w Czeladzi i spektakularnych promocji, co niewątpliwie zmieniło rynek elektroniki użytkowej. Niezależnie od tego, jak zróżnicowane są życzenia klientów w różnych regionach, a nawet miastach – jeden element pozostaje niezmienny: każdy klient oczekuje możliwie najbogatszej oferty markowych produktów po najniższych cenach. Media Markt trafia w sedno oczekiwań potencjalnych nabywców.

Dziś Media Markt jest liderem branży elektroniki użytkowej w Polsce, aktualnie sieć posiada 41 marketów w 33 miastach i zatrudnia ponad 3500 pracowników.

Media Markt jest sklepem pierwszego wyboru dla klientów, nie tylko ze względu na najniższe ceny markowych produktów, szeroki asortyment, ale i fachową obsługę.

Przy zakupie wybranego artykułu pomoże kompetentny doradca fachowy, który wyjaśni szczegóły działania wybranego urządzenia, parametry techniczne i odpowie na wszystkie pytania. Sklepy Media Markt oferują również serwis gwarancyjny, recycling starego sprzętu, dostawę zakupionego towaru do domu na życzenie klienta, bezproblemową wymianę towaru, jak również serwisy: komputerowy i instalacyjny.

Innowacyjność oraz dostosowywanie się do nowych trendów i sytuacji rynkowych – to cechy, które charakteryzują sieć sklepów Media Markt w całej Europie. Handel to przecież nie tylko sprzedaż – to także wprowadzanie zmian i reagowanie na nie. Media Markt jako pierwszy wprowadził nowe standardy na rynku polskim, jak np. raty 0%, czy wymiana "stare na nowe". Poprzez swoją politykę cenową przyczynił się do spadku cen na ryku elektroniki użytkowej oraz upowszechnienia nowoczesnego, nierzadko nowatorskiego sprzętu elektronicznego.

Kontakt:

Numer telefonu: 799 35 35 35

/opłata zgodnie z taryfą operatora

Zamówienie możesz złożyć również przez TELEFON, dzwoniąc na powyższy numer.

Godziny otwarcia Infolinii:

pon - ndz 9:00 - 21:00

W dni wolne od pracy: nieczynne

Kontakt

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota: 9:00 - 21:00

Niedziela: 10:00 - 20:00

powrót

Sklepy powiązane