Karta podarunkowa

Wiele sklepów – jedna Karta Podarunkowa! Karta podarunkowa jest idealną propozycją dla osób szukających trafionego upominku, który sprawdzi się w roli prezentu z okazji urodzin, rocznicy ślubu, podarunku dla koleżanki albo kolegi z pracy lub ze szkoły, czy świąt Bożego Narodzenia.

Dzięki szerokiej ofercie zakupowej Gemini Park Tarnów, karta daje możliwość nieograniczonego wyboru prezentu zgodnego z gustem i potrzebami bliskich, a przy okazji pozwoli zaoszczędzić czas.

Karta Podarunkowa jest kartą typu pre-paid, umożliwiającą dokonywanie zakupu towarów w dowolnym sklepie posiadającym terminal płatniczy w Gemini Park Tarnów, z wyłączeniem płatności w kasach samoobsługowych.

W razie jakichkolwiek kwestii związanych z funkcjonowaniem karty, prosimy o kontakt z Infolinią: +48 (22) 490 69 23 (w godz. 9:00-19:00).

JAK MOŻNA SPRAWDZIĆ STAN KONTA KARTY?

► Numer karty rozpoczynającej się od 10…https://secure.emlconnect.com/Account/Login

GDZIE MOŻNA JĄ KUPIĆ?

Kartę można zamówić w kartomacie zlokalizowanym na 1. piętrze centrum handlowego, w sąsiedztwie sklepów EMPIK, RESERVED, SWISS. Kartomat przyjmuje wyłącznie płatność kartą.

ZAKUP KARTY PRZEZ INTERNET

Kliknij TUTAJ, aby zakupić Kartę Podarunkową poprzez stornę internetową >>

IDEALNY PREZENT NA KAŻDĄ OKAZJĘ – z kartą podarunkową będą Państwo mieli pewność, że prezenty zawsze będą trafione!

ZAMÓWIENIA KORPORACYJNE – większa liczba kart

Jak złożyć zamówienie na karty podarunkowe dla firm?

1. Płatności można dokonać przelewem.

2. W przypadku chęci otrzymania noty księgowej, dokument taki zostanie wysłany na wskazany w formularzu adres email w ciągu 5 dni roboczych od dnia zasilenia kart (czas może się wydłużyć w okresie przedświątecznym)

Kontakt do Biura Obsługi Klienta operatora kart:

Tel. 22 490 69 23 (stawka za połączenie zgodna z taryfą operatora)

Email: rcpoland@emlpayments.com

3. Po poprawnym wypełnieniu wszystkich pól widocznych pod powyższym linkiem, zostanie wygenerowana nota księgowa z danymi do przelewu.

4. Po zaksięgowaniu płatności na wskazanym rachunku, karty zostaną wydane w ciągu 3 dni roboczych (czas może się wydłużyć w okresie przedświątecznym). Na podany adres email otrzymasz potwierdzenie, kiedy karty będą gotowe do odbioru.

5. Karty należy odebrać w p. informacji galerii podając dane firmy oraz osoby zamawiającej.

W celu uzyskania wszystkich pozostałych informacji na temat naszych kart podarunkowych zachęcamy do kontaktu poprzez Biurem Obsługi Klienta.

Regulamin Karty Podarunkowej.pdf

powiadom znajomych