Wielka Wyprawa Maluchów dla Dzieci wystartowała!

28 czerwca blisko 70 kultowych Fiatów 126p ruszyło w trasę przez pół Europy aż do Normandii! Cel jest jeden: zebrać fundusze dla dzieci poszkodowanych w wypadkach drogowych.

W tym niesamowitym składzie jedzie ekipa Gemini Team – wypatrujcie naszych maluchów z numerami 31 i 56!

Jak możesz pomóc?

zrzutka.pl/s/gemini – nie musisz wsiadać za kółko, żeby dołożyć swoją cegiełkę! Każda złotówka to realna szansa na rehabilitację, bezpieczną przyszłość i uśmiech dla najmłodszych po trudnych przeżyciach.

Bądźcie na bieżąco!

Śledźcie Gemini Park na Wielkiej Wyprawie Maluchów dla Dzieci!, pokażemy kulisy tej ekstremalnej podróży oraz będziemy zamieszczać wyjątkowe licytacje, z których cały dochód zasili konto akcji!

W drodze powrotnej, 14 lipca, cała kolumna wyprawy zawita na parking Gemini Park Tarnów! Czeka nas dzień pełen motoryzacyjnych atrakcji dla całych rodzin.

Trzymamy kciuki i… POMAGAMY!

powiadom znajomych