29.01

Gemini Park Tarnów gra wspólnie z WOŚP

25 stycznia 2023 r.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 31. W tym roku zbiórka odbędzie się pod hasłem: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. W tegorocznym Finale po raz kolejny udział weźmie Gemini Park Tarnów. Już w tę niedzielę handlową, 29 stycznia, zachęcamy do odwiedzin Gemini i wzięcia udziału w wydarzeniach odbywających się na terenie centrum handlowego, a także do licytacji w internetowych aukcjach, z których dochód jest przeznaczony na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Gorąco zachęcamy do udziału oraz do zasilania puszek i wsparcia tej pięknej inicjatywy, która rozgrzewa serca ludzi nie tylko w Polsce, ale na całym świecie! Tym bardziej, że na niedzielę zaplanowaliśmy atrakcje, podczas których każdy znajdzie coś dla siebie.

PLAN DNIA

► Podczas niedzieli w Gemini Park spotkać będzie można grupę wolontariuszy z SIEMACHA Tarnów, którzy będą zbierać datki do orkiestrowych puszek i rozdawać charakterystyczne, czerwone serduszka.

► Wydarzenia odbywają się w Strefie Restauracyjnej centrum handlowego.

• 10:00-18:00 – Ścianka wspinaczkowa Tomka Oleksego B.Lab bouldering laboratory,

• 10:00-16:00 – Turniej Rummikub (pasaż, w sąsiedztwie apteki),

• 11:00-13:00 – Foto Punkt,

• 11:45 – Występ zespołu wokalnego SIEMASZKI MCAS SIEMACHA – Seniorzy,

• 12:00-18:00 – Pokazy pierwszej pomocy prowadzone przez lekarzy i ratowników medycznych z Służby Medycznej MALTA. Każdy uczestnik będzie mógł poćwiczyć resuscytację krążeniowo-oddechową na fantomach. Od godz. 17:00 pokazy prowadzone będą przy aptece, a przy wejściu od SIEMACHY obejrzeć będzie można karetkę,

• 12:15 – Występ zespołu wokalnego SIEMASZKI MCAS SIEMACHA – Seniorzy,

• 13:00 – Występ zespołu tanecznego TO AIDA,

• 13:00-14:00 – Występ LELIWA JAZZ BAND, który zakończy się paradą nowoorleańską po Gemini Park Tarnów,

• 13:00-15:00 – malowanie twarzy, warkoczyki syntetyczne – prowadzone przez młodzież z SIEMACHA Tarnów,

• 14:00 – występ wokalny grupy Przyjaciele,

• 14:30 – występ taneczny grupy Przyjaciele,

• 15:00-15:20 – ZUMBA.


Ponadto, Gemini Park Tarnów przekazało na rzecz aukcji charytatywnych 4 fotografie autorstwa Marcina Bawca.  

Aukcje Allegro znaleźć można TUTAJ >>

Licytacje trwają do soboty, 4 lutego 2023 r., do godz. 12:00:

1. „Inne Światy” – „Łódź, Polska” – fotografia, 80cm x 80cm,

2. „Inne Światy” – „Manila, Filipiny” – fotografia, 80cm x 80cm,

3. „Inne Światy” – „Arles, Francja” – fotografia, 80cm x 80cm,

4. „Inne Światy” – „Manila, Filipiny” – fotografia, 80cm x 80cm.

Fotografie autorstwa Marcina Bawca, pochodzą z wystawy „Inne Światy”. Zdjęcia są zapisami odległych od siebie w czasie i przestrzeni różnorodnych sytuacji i miejsc, na których widz może odnaleźć architekturę, kreację street photo oraz miejski pejzaż. Wystawa „Inne Światy” to łącznie 30 zestawionych ze sobą prac, które stanowią kronikę, swoisty zapis podróży w głąb siebie i poszukiwań własnej wrażliwości twórczej oraz indywidualnego sposobu patrzenia na świat.

Gemini Park Tarnów przekazuje na rzecz WOŚP łącznie 4 fotografie, podpisane przez autora. Zachęcamy do licytacji!


Dołączcie do nas i zaGRAJMY razem! „Do końca świata i o jeden dzień dłużej!”


Marcin Bawiec (facebook.com/marcin.bawiec) urodził się w Jodłowej. Mieszka i pracuje w Tarnowie. Jest członkiem Wojnickiego Towarzystwa Fotograficznego Fotum. Ma na koncie wiele wystaw fotograficznych: indywidualnych, zbiorowych, poplenerowych, pokonkursowych.

• Brał aktywny udział w Międzynarodowych Salonach Fotograficznych, organizowanych (m.in.) pod patronatem FIAP, PSA zdobywając wiele akceptacji, medali, nagród, wyróżnień, dyplomów, listów gratulacyjnych.

• Pokłosiem udziału w Międzynarodowych Salonach Fotograficznych (pod patronatem FIAP) było przyznanie mu (w 2017 roku) tytułu honorowego Artiste FIAP (AFIAP) oraz (w 2018 roku) tytułu Excellence FIAP (EFIAP).

• W 2018 roku Marcin Bawiec został mianowany dyrektorem ds. członkostwa Photographic Society of America w Polsce – w/w funkcja jest po raz pierwszy (w historii PSA) pełniona przez Polaka, jest Oficerem Łącznikowym Photographic Society of America w Polsce.

• W 2018 roku otrzymał certyfikat QPSA (Recognition of Photographic Achievement).

• Juror konkursów międzynarodowych, między innymi im. Jana Sunderlanda w Nowym Targu -,,Krajobraz Górski”, oraz w Jarosławiu – ,,Tylko jedno zdjęcie”.

• W 2019 roku jako pierwszy Polak uzyskał tytuł ARTIST (A.CPE) w Rumunii.

Nagrody: Srebrny Medal PSA; Złoty medal FIAP; Złoty Medal FIAP; Brązowy Medal Fotoklubu RP; Srebrny Medal FIAP; Brązowy Medal IAAP; Złoty Medal PSA; Brązowy Medal GPU; Brązowy Medal PSS; Złoty Medal FIAP; Złoty Medal FIAP; Złoty Medal Krajowej Unii Artystów Fotografii Ukrainy; Brązowy Medal FIAP; Honorable Mention IPA; Honorable Mention TIFA; Honorable Mention IPA; Honorable Mention – Monochrome Photography Awards 2020 (Architecture); Honorable Mention – MonoVisions Black and White Photography Awards (Architecture); Grand Prix XXII Biennale Fotografii Górskiej; Złoty Medal IAAP; Srebrny Medal PSA; Victory P.W. Brązowy Medal; Gradac PGI Brązowy Medal; Zwycięstwo w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Życie jest piękne” (2022).

powiadom znajomych