1-3.06

Giełda winyli i płyt CD w Gemini Park Tarnów

29 maja 2023 r.

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem rocka, jazzu, muzyki filmowej, popu, bluesa, czy heavy metalu, mamy coś dla Ciebie! Na Giełdę Płyt zapraszamy zarówno doświadczonych kolekcjonerów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką na winylach. Wydarzenie to odbędzie się w Gemini Park w dniach od 1 do 3 czerwca 2023 r.

Giełda płyt, której partnerem jest Media Markt w Gemini Park Tarnów, to doskonała okazja, aby odkryć muzyczne perełki wśród szerokiej oferty wyjątkowych płyt. Wystawcy z Małopolski i Śląska zaprezentują około 10 500 propozycji wydawniczych na płytach winylowych i CD.

Wśród nich znajdą się zarówno płyty nowe, jak i używane, a nawet wiele pierwszych wydań. Ponadto, uczestnicy będą mogli pogłębić swoją wiedzę na temat kultowych nośników muzycznych oraz nagrania z takich kategorii jak: jazz, pop, blues, rock, hard i heavy, trash, muzyka progresywna, muzyka filmowa, polscy wykonawcy, muzyka elektroniczna i innych.

Ceny płyt zaczynają się już od 10 zł. Uczestnicy będą mieć również możliwość wymiany swoich płyt z wystawcami oraz uzyskania fachowych porad na temat dbałości i konserwacji płyt.

Podczas trwania wydarzenia będzie dostępne specjalne stoisko do czyszczenia płyt winylowych. Proces ten odbywać się będzie za pomocą ultradźwiękowej maszyny Vinyl Clear.

Serdecznie zapraszamy na Giełdę Płyt Winylowych i CD, która będzie zlokalizowana przy wejściu od SIEMACHY, tuż obok Media Markt, w dniach 1-3 czerwca 2023 r.

Zachęcamy do zapisów do Facebook’owego wydarzenia >>

powiadom znajomych