24.05

Kino Plenerowe w Gemini Park Tarnów – seans „Tarapaty” w ramach Tarnowskiej Nagrody Filmowej

22 maja 2024 r.

Gemini Park Tarnów zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń całej rodzinie. Już w piątek, 24 maja o godzinie 20:30, odbędzie się plenerowy seans filmowy „Tarapaty” w ramach 38. edycji Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Wstęp jest bezpłatny, a organizatorem wieczoru jest Tarnowskie Centrum Kultury.

Kino plenerowe w Gemini Park Tarnów

Tarnowska Nagroda Filmowa, jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń filmowych w regionie, powraca z seansami plenerowymi. Gemini Park Tarnów, które ma zaszczyt być sponsorem Festiwalu, zachęca do przyjścia na projekcję pod chmurką, podczas której widzowie będą mieli okazję zobaczyć fascynującą przygodę dla całej rodziny – film pt. „Tarapaty” w reżyserii Marty Karwowskiej. Ponadto, na wszystkich czeka darmowy popcorn!

O filmie „Tarapaty”

Tarapaty” to opowieść o dwunastoletniej Julce, która zamiast spędzać wakacje u rodziców w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. Wkrótce poznaje Olka, z którym odkrywa mapę prowadzącą do skarbu. Wspólnie stawiają czoła licznym przeciwnościom – złodziejskiej szajce, niani oraz tajemniczemu pożeraczowi cukierków. Ta pełna przygód historia uczy o sile przyjaźni i pokonywaniu nieufności.

Do zobaczenia w Gemini Park Tarnów!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Tarnowa i okolic do wspólnego spędzenia tego wyjątkowego wieczoru. Seans odbędzie się na terenie parkingu zewnętrznego centrum handlowego, od strony ulicy Nowodąbrowskiej.

Zabierzcie kocyki, dobry nastrój i dołączcie do nas podczas plenerowego seansu! To doskonała okazja, aby cieszyć się kinem na świeżym powietrzu i darmowym popcornem, a także spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi.

Zachęcamy do zapisów w facebook’owym wydarzeniu ►►

Szczegóły wydarzenia:

Data: 24 maja (piątek)

Godzina: 20:30

Miejsce: Gemini Park Tarnów, parking zewnętrzny od strony ul. Nowodąbrowskiej

Wstęp: Bezpłatny

powiadom znajomych