26.05

O! Mamo! Niezwykłe atrakcje z okazji Dnia Matki w Gemini Park Tarnów

22 maja 2023 r.

26 maja to wyjątkowy dzień, kiedy możemy otoczyć nasze ukochane mamy czułością, miłością i niezapomnianymi chwilami. Z okazji Dnia Matki, Gemini Park Tarnów przygotowało niezwykłe wydarzenia, które sprawią, że ten dzień stanie się jeszcze bardziej magiczny!

W godz. 15:00-18:00 odbędą się koncerty i pokazy, na których wystąpią utalentowani artyści z Tarnowa. Będzie to doskonała okazja, aby usłyszeć wspaniałą muzykę wykonaną przez: uczestników Pracowni Wokalnej i Kulturalno-Teatralnej Pałacu Młodzieży, Rafała Rzeźnikiewicza oraz uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej przy PSONI Koło w Tarnowie, Emilię Jeleń, Szpetnych oraz występ taneczny zespołu Arabeska.

Podczas piątkowego popołudnia zachęcamy również wszystkich najmłodszych do wspólnego malowania ogromnej laurki dla swoich mam, która znajdować się będzie tuż przy strefie restauracyjnej. Każde dziecko będzie miało okazję pomalować, dodać swoje życzenia i narysować piękny obrazek dla swojej mamy. To idealna okazja, aby wyrazić miłość i wdzięczność w wyjątkowy sposób.

Niezapomniane prezenty dla mamy czekać będą również na kiermaszu rękodzieła i upominków, na którym znaleźć będzie można wyjątkowe, ręcznie wykonane przedmioty, które z pewnością sprawią każdej mamie ogromną radość.

Dodatkowo, dla wszystkich mam (ale nie tylko), które chciałyby poczuć się wyjątkowo w tym wyjątkowym dniu, zapraszamy na bezpłatne porady stylistki. W godzinach od 11:00 do 20:00 będzie można skonsultować swoje stylizacje i otrzymać cenne wskazówki od profesjonalistki Angeliki Zielińskiej. To doskonała okazja, która pozwoli poczuć się wyjątkowo i pięknie.

Zapisy odbywają się poprzez Formularz >> UWAGA, zapisy zostały zamknięte!

Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia w Gemini Park Tarnów! Dołącz do nas 26 maja, od godziny 15:00 do 18:00, i stwórz niezapomniane wspomnienia z Twoją mamą. Wydarzenia odbywają się w Strefie Restauracyjnej.

Serdecznie zapraszamy!

powiadom znajomych