3.06

Piknik Naukowy w Gemini Park Tarnów pełen fascynujących odkryć!

13 maja 2023 r.

W sobotę, 3 czerwca zapraszamy na niezwykłe wydarzenie dla najmłodszych – Piknik Naukowy w Gemini Park Tarnów! Wspólnie z Pasażem Odkryć – tarnowskim Centrum Nauki i Techniki, zachęcamy do odbycia niezwykłej podróży po tajemnicach nauki.

Przygotowaliśmy dla Was ciekawe atrakcje, dlatego przygotujcie się na niesamowitą podróż przez wszechświat pełen gwiazd, planet i galaktyk.

W sobotę zapraszamy do Planetarium

3 czerwca będziecie mogli odwiedzić Planetarium z seansami na żywo, które trwają 45 minut. W każdym z seansów może uczestniczyć do 15 uczestników. Zachęcamy do przyjścia z rodziną (dzieci do 13 roku życia muszą przebywać w Planetarium pod opieką).

Darmowe seanse będą prowadzone przez doświadczonych astronomów, którzy odkryją przed Wami sekrety kosmosu!

Podczas seansów uczestnicy będą mogli zagłębić się w tematykę wiosennego nieba nad Tarnowem, poznać tajniki obserwatoriów astronomicznych, odkryć tajemnice lotów w kosmos i stanu nieważkości oraz dowiedzieć się więcej o fascynujących planetach i egzoplanetach. Seanse będą niezwykłym doświadczeniem, które na długo pozostanie w pamięci.

Bezpłatne zapisy do Planetarium

► Aby wziąć udział w seansach, należy dokonać telefonicznej rezerwacji pod numerem 14 688 88 86. Zapisy prowadzone są od wtorku do piątku w godzinach 8:00-17:00, a także w weekendy w godzinach 10:00-18:00.

Dodatkowe atrakcje

To nie wszystko! Podczas Pikniku będą także odbywały się kreatywne warsztaty plastyczno-techniczne!

To tylko część niesamowitych atrakcji, które czekają na Was w Gemini Park Tarnów z okazji Dnia Dziecka. Resztę informacji będziemy publikować na bieżąco, więc bądźcie czujni!

Zapraszamy Was serdecznie na Piknik Naukowy w Gemini, gdzie nauka staje się przygodą dla wszystkich małych odkrywców!

Piknik odbędzie się w sobotę, 3 czerwca 2023 r., w godz. 10:00-17:00. Wstęp do Planetarium z seansami na żywo – całkowicie DARMOWY, po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej: 14 688 88 86!

powiadom znajomych