16.04

Warsztaty fotograficzne z Marcinem Bawcem

6 kwietnia 2023 r.

Warsztaty Fotograficzne w Gemini Park Tarnów to idealne miejsce dla miłośników fotografii oraz tych, którzy odkrywają swoją pasję w robieniu zdjęć. Podczas bezpłatnych zajęć uczestnicy poznają inspirujące spojrzenie na fotografię architektury, street photo, pejzaż miejski oraz kreację z punktu widzenia Marcina Bawca, cenionego fotografa, którego prace były prezentowane na licznych wystawach, wielokrotnie zdobywając nagrody.

Teoria i praktyka – czyli wszystko na temat, a na koniec rozmowa, edycja i dyskusja nad fotografiami – tak najlepiej opisać można warsztaty, na które zapraszamy w niedzielę, 16 kwietnia.

3 godzinne zajęcia odbędą się w 2 grupach po 10 osób – o godz. 11:00 i 14:30. Jedyne czego potrzebujesz, to aparat fotograficzny.

Zapisz się – wypełnij formularz >>

Podczas warsztatów Marcin Bawiec opowie o swoim podejściu do sztuki fotografii architektury, wraz z aspektami technicznymi. Będą również omawiane metody artystycznej obróbki zdjęć.

Druga część, to duża dawka praktyki pod czujnym okiem Marcina, a do dyspozycji uczestników będzie… budynek centrum handlowego Gemini Park Tarnów.

Jeśli szukasz nowych i inspirujących spojrzeń na fotografię oraz chciałbyś tworzyć wyróżniające się zdjęcia, to warsztaty w Gemini Park Tarnów są właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy chętnych w każdym wieku, niezależnie od marki posiadanego aparatu.

Zapisz się – wypełnij formularz >>


Marcin Bawiec urodził się w Jodłowej. Mieszka i pracuje w Tarnowie.

Jest członkiem Wojnickiego Towarzystwa Fotograficznego Fotum. Ma na koncie wiele wystaw fotograficznych: indywidualnych, zbiorowych, poplenerowych, pokonkursowych.

Brał aktywny udział w Międzynarodowych Salonach Fotograficznych, organizowanych (m.in.) pod patronatem FIAP, PSA zdobywając wiele akceptacji, medali, nagród, wyróżnień, dyplomów, listów gratulacyjnych.

Pokłosiem udziału w Międzynarodowych Salonach Fotograficznych (pod patronatem FIAP) było przyznanie mu (w 2017 roku) tytułu honorowego Artiste FIAP (AFIAP) oraz (w 2018 roku) tytułu Excellence FIAP (EFIAP).

W 2018 roku Marcin Bawiec został mianowany dyrektorem ds. członkostwa Photographic Society of America w Polsce – w/w funkcja jest po raz pierwszy (w historii PSA) pełniona przez Polaka, jest Oficerem Łącznikowym Photographic Society of America w Polsce.

W 2018 roku otrzymał certyfikat QPSA (Recognition of Photographic Achievement).

Juror konkursów międzynarodowych, m.in. im. Jana Sunderlanda w Nowym Targu – “Krajobraz Górski” oraz w Jarosławiu – “Tylko jedno zdjęcie”.

W 2019 roku jako pierwszy Polak uzyskał tytuł ARTIST (A.CPE) w Rumunii.

W 2020 został uhonorowany tytułem fotograficznym Genius APS (G.APS) – tytułem przyznanym przez Agile Photographic Society w Bangladeszu.

powiadom znajomych