1.06

X Tarnowski Rajd Pojazdów Zabytkowych i Dzień Dziecka w Gemini Park Tarnów!

29 maja 2024 r.

Zapraszamy na niezapomniane wydarzenie, które z pewnością dostarczy radości i emocji całej rodzinie. W sobotę, 1 czerwca, Gemini Park Tarnów stanie się miejscem pełnym atrakcji zarówno dla miłośników motoryzacji, jak i najmłodszych uczestników. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji!

Rajd Pojazdów Zabytkowych – motoryzacyjne wspomnienia

W ramach X Tarnowskiego Rajdu Pojazdów Zabytkowych, który stanowi III Rundę Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych, podziwiać będzie można 40 pięknych, zabytkowych samochodów. Organizatorem tego wyjątkowego wydarzenia jest Automobilklub Tarnów.

Rajd odbędzie się pod Gemini Park Tarnów w godzinach od 12:00 do 17:00. W ramach imprezy odbędą się:

Pokaz zabytkowych samochodów – okazja do podziwiania pojazdów wyprodukowanych przed 31 grudnia 1992 roku, zachowanych w oryginalnym stanie.

● Próba sportowa „Gemini – Starodąbrowska” – widowiskowy wyścig ulicami Tarnowa.

Konkurs elegancji – pokaz samochodów i strojów z danej epoki motoryzacyjnej.

● W tym dniu, przed centrum handlowym znaleźć będzie można również Food Truck Sokołowski, który specjalnie na tę okazję przygotuje mnóstwo słodkich pyszności!

Rajd zakończy się efektowną paradą pojazdów zabytkowych ulicami miasta, która wystartuje spod Gemini Park.

Świętuj Dzień Dziecka z Gemini Park Tarnów!

Dzień Dziecka w Gemini Park Tarnów to nie tylko rajd zabytkowych pojazdów, ale również mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. 1 czerwca na wszystkich odwiedzających czekają:

Darmowa wata cukrowa – przygotowana przez urządzenie „Słodka Chmurka”, które znajdziecie na poziomie 1, obok sklepów Wojas i Intimissimi. Wystarczy tylko wybrać smak, kolor i kształt, a urządzenie samo zrobi pyszną watę cukrową. Uśmiech na twarzach dzieci gwarantowany!

● Bezpłatny wstęp na wystawę „Machiny Leonarda da Vinci” – zachęcamy do odkrywania wyjątkowych eksponatów i replik najsłynniejszych wynalazków renesansowego mistrza Leonardo da Vinci. 1 czerwca w godzinach 9:00-19:00 wystawa będzie całkowicie darmowa dla wszystkich odwiedzających!

100 gratisowych porcji popcornu – dostępnych na stoisku zapowiadającym KINO 5D, które odbędzie się 8 czerwca. Stoisko znajdować się będzie w strefie restauracyjnej centrum handlowego.

Do zobaczenia 1 czerwca w Gemini Park Tarnów!

Zachęcamy do zapisów do facebookowego wydarzenia ►►

Nie przegapcie tej wspaniałej okazji, aby spędzić dzień pełen atrakcji i radości z rodziną. Czekamy na Was w Gemini Park Tarnów, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Do zobaczenia!

powiadom znajomych