28-30.06

Zlot Food Trucków w Gemini Park Tarnów

20.06.2024 r.

Już w dniach 28-30 czerwca zapraszamy Was do Gemini Park Tarnów na wyjątkowe wydarzenie – Zlot Food Trucków! Na wszystkich miłośników jedzenia i świetnej zabawy czekają pyszne propozycje z różnych zakątków świata oraz zabawa dla całej rodziny. Spotkanie z Food Truckami to idealna okazja, aby w wyjątkowy sposób spędzić czas w gronie najbliższych.

Co dla Was przygotowaliśmy?

Jeśli uwielbiacie odkrywać nowe smaki, podczas zlotu w Gemini Park Tarnów food trucki serwować będą dania z różnych zakątków globu. Burgery, frytki, tacos, hot-dogi, a może coś słodkiego? Znajdziecie tu wszystko, na co macie ochotę!

Wspaniała atmosfera i dobra muzyka

Organizatorzy zadbają o odpowiednią atmosferę – nie zabraknie dobrej muzyki, która umili Wam spędzony czas, a na najmłodszych czeka specjalna strefa zabaw, w której dzieci będą mogły korzystać z różnorodnych atrakcji, podczas gdy rodzice w tym czasie będą mogli w pełni cieszyć się kulinarnymi przyjemnościami.

Zapraszamy do Gemini Park!

Trzydniowy zlot Food Trucków, to doskonała okazja, aby spędzić weekend w fantastycznej atmosferze, próbując pysznych dań z różnych zakątków świata! Przyznajcie, że to całkiem dobre argumenty za tym, żeby dołączyć do wydarzenia!

Food Trucki będą dostępne:

Piątek, 28 czerwca: 16:00-22:00,

Sobota, 29 czerwca: 12:00-22:00,

Niedziela handlowa, 30 czerwca: 12:00-20:00.

Lista Food Trucków:

Top Dog

Magic Ice Lody Tajskie

Azja Truck

MrGofer

Sparrow Burger

El Chapo Truck

Świnki Trzy

Kawobus

Pan Zapiekanka

Frytka Truck

Zachęcamy również do zapisów do Facebook’owego wydarzenia, w którym wygrać można również vouchery do wykorzystania podczas Zlotu Food Trucków! ►►

Do zobaczenia w Gemini Park Tarnów!

powiadom znajomych