Daisy – sklep zoologiczny

Poziom 0

+48 721 363 780

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota

9:00-21:00

Niedziela handlowa

9:00-20:00

pokaż na mapie

Daisy – sklep zoologiczny

Z pasją i miłością od samego początku

Tysiące pomysłów i jeden pies! Naszą drogę w branży zoologicznej rozpoczęliśmy w 2014 roku wraz z naszym pierwszym i najwspanialszym psem rasy Golden Retriever – DAISY. To właśnie dzięki niej i od jej imienia powstał DAISY – Sklep Zoologiczny. Sklep tworzony z pasją i miłością do zwierząt od samego początku. Miejsce, w którym każdy może liczyć na naszą pomoc i odpowiednią poradę a przy tym kupić odpowiednie produkty i akcesoria dla swoich zwierzaków domowych.

To dzięki indywidualnemu podejściu i dużej wiedzy staliśmy się profesjonalną marką, którą doceniło tysiące klientów. Po 3 latach do naszego Teamu dołączyła ZOJA (Pudel Duży). Jej energia i niespotykana uroda stały się dodatkową wizytówką naszej marki. Postawiliśmy na dalszy rozwój, jakim była budowa sieci sklepów. Od samego początku chcieliśmy, aby DAISY – Sklep Zoologiczny, funkcjonował jako sieć sklepów Franczyzowych, ponieważ dzięki temu wszystkie nasze placówki utrzymają najwyższą jakość obsługi.

Do każdego sklepu DAISY można wejść ze swoim czworonożnym przyjacielem.

Te zwierzaki są dla nas największą inspiracją, a ich obecność przy zakupach dostarcza dużo pozytywnej energii. Naszą misją jest budowa największej sieci sklepów zoologicznych w Polsce opartej na wiedzy, doświadczeniu i bogatej ofercie.