InPost – paczkomat

Poziom 0

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota

7:00-22:00

Niedziela handlowa

8:00-22:00

pokaż na mapie

InPost – paczkomat

Pewnie już nie możesz doczekać się, aż odbierzesz swoją paczkę? Zapraszamy do Gemini Park Tarnów!

Paczkomat w Gemini Park ma numer TAR01HO i znajduje się na poziomie 0, przy schodach ruchomych, w sąsiedztwie sklepów: Daisy – zoologia, Hebe oraz Jysk.

Odbieraj wygodnie tak, jak Ci pasuje! To jak, gotowy na odbiór paczki?

Paczkomat czynny jest od poniedziałku do soboty, w godzinach otwarcia centrum handlowego, a także w niedziele handlowe.

Szczegóły również TUTAJ >>


Jesteśmy liderem w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych oraz pierwszą firmą w Polsce, która stworzyła sieć Paczkomatów®, czyli samoobsługowych punktów nadania i odbioru paczek, czynnych 24/7.

Dzięki innowacyjnej technologii, umożliwiamy odbiór przesyłek szybciej, wygodniej, taniej, a przy tym z korzyścią dla środowiska. Paczkomaty zwiększyły wydajność usług logistycznych, a o ich sukcesie zadecydowała też szybkość dostaw – aż 98% przesyłek dostarczanych jest już następnego dnia po nadaniu!

Jednym z celów naszej firmy jest tworzenie świata prostych rozwiązań, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, wiedzy, pasji i kreatywności polskich inżynierów oraz specjalistów.

Bycie liderem i chęć nieustannej optymalizacji, doskonalenia marki i wprowadzania nowych produktów oraz funkcjonalności to część naszego DNA. Jesteśmy dumni, że Paczkomaty InPost zmieniają doświadczenia w kategorii nadań i odbioru przesyłek, a dla wielu naszych klientów stały się elementem ich codzienności.