Media Markt

Poziom 1

+48 799 35 35 35

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota

9:00-21:00

Niedziela handlowa

10:00-20:00

pokaż na mapie

Media Markt

MediaMarkt – lider rynku i przewodnik po świecie nowoczesnych technologii
MediaMarkt to jedna z najsilniejszych marek konsumenckich na rynku i pierwszy adres dla pasjonatów nowych technologii oraz osób poszukujących najszerszej oferty elektroniki użytkowej. Sieć dynamicznie rozwija się we wszystkich kanałach sprzedaży, wyznacza nowe standardy w zakresie asortymentu i jakości obsługi. MediaMarkt wyprzedza trendy rynkowe i innowacyjnie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnego konsumenta. Jesteśmy przewodnikiem po świecie nowoczesnych technologii.

Lider rynku o ugruntowanej pozycji

MediaMarkt jest liderem dystrybucji elektroniki użytkowej w Europie, obecnym w 14 krajach Starego Kontynentu. Mamy ponad 35-letnie doświadczenie w branży, które pozwoliło nam zbudować gęstą sieć sprzedaży i zaistnieć we wszystkich dostępnych  kanałach dystrybucji. Na rynku polskim działamy już od  dwóch dekad. Jesteśmy odważni i wyraziści – wytrwale szukamy innowacyjnych rozwiązań, wyprzedzając oczekiwania naszych Klientów, a w kreowaniu wizerunku naszej marki staramy się budzić emocje, które pozytywnie zapadają w pamięć.

Klient w centrum uwagi

Kluczem do naszego sukcesu jest strategia orientacji na klienta. Nasza oferta to nie tylko bogaty asortyment najnowocześniejszych produktów, ale także albo przede wszystkim rozbudowany portfel usług i różnorodne pakiety okołosprzedażowe. Staramy się odpowiadać na wszystkie potrzeby współczesnych konsumentów, a nawet je wyprzedzać. Dlatego nieustannie poszerzamy naszą ofertę i doskonalimy standardy obsługi, aby nasi klienci chętnie do nas wracali.

Najszerszy asortyment

Wyróżnia nas kompleksowa oferta, obejmująca dziesiątki tysięcy produktów. Pełen wybór urządzeń i rozwiązań mobilnych, praktycznych i modnych akcesoriów, premierowe produkty najbardziej pożądanych marek – MediaMarkt to prawdziwy raj dla wszystkich fanów cyfrowych technologii i innowacji. To również szeroki asortyment użytkowego sprzętu do wyposażenia domu i biura oraz produkty związane z realizacją pasji i uatrakcyjniające wolny czas.

Rozwój sieci sprzedaży

Skutecznie realizowana strategia sprzedaży wielokanałowej pozwala nam docierać z ofertą do jak najszerszego grona klientów. Sieć MediaMarkt obejmuje obecnie ponad 60 sklepów i systematycznie rośnie. Otwieramy nowe placówki handlu tradycyjnego również w mniejszych miejscowościach. MediaMarkt podąża za postępującą digitalizacją rynku, wprowadzając kolejne udogodnienia w systemie sprzedaży online i dostosowując go do najnowocześniejszych rozwiązań.

Światowe trendy

Modernizujemy istniejące markety, tworząc w nich innowacyjną przestrzeń według najnowszych światowych trendów w branży. Najciekawsze produkty i rozwiązania eksponujemy  tak, aby każdy miał możliwość ich przetestowania i w ten sposób bezpośrednio zetknął się z nowoczesną technologią. Taki kontakt, jak również inspirujące aranżacje w sklepach MediaMarkt zaspokajają oczekiwania i ciekawość najbardziej wymagających Klientów, otwartych na nowinki technologiczne.

Więcej niż sklep

Rozwój technologii rodzi kolejne potrzeby wśród konsumentów. MediaMarkt wychodzi poza rolę typowego sklepu. Bogaty i wciąż poszerzany pakiet usług dodatkowych pozwala naszym klientom szybciej i wygodniej cieszyć się wszystkimi  funkcjonalnościami nowo zakupionego sprzętu. W sklepach można skorzystać z fachowego doradztwa i zapoznać się z funkcjami dostępnych urządzeń. Organizowane wydarzenia specjalne i premiery produktów przyciągają szerokie grono fanów technologii.