Perfekt Serwis

Poziom 1

+48 14 639 51 41

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota

9:00-21:00

Niedziela handlowa

9:00-20:00

pokaż na mapie

Perfekt Serwis

Firma Perfect Serwis to nowy projekt powstały w 2013 roku jednak podwaliną nowej działalności jest firma Hardy 2.

Naszą firmę cechuje duży wachlarz usług, takich jak: dorabiania kluczy domowych, jak i specjalistycznych, które na naszym rynku stają sie juz standardem, dorabianie jak i programowanie kluczy samochodowych, expresowy wyrób pieczątek (zamówienia realizowane są w ciągu 30 minut), kompleksowa naprawa obuwia, a przy tym sprzedaż wysokiej jakości kosmetyków do obuwia, ksero oraz różne usługi introligatorskie.

Świadczymy również usługi wymiany pasków zegarkowych, różnorodnych typów baterii specjalistycznych do pilotów samochodowych i różnych urządzeń, jak i ich sprzedaż. W naszych sklepach możesz znaleźć różnorodnego rodzaju upominków okolicznościowych, współpracujemy z przedstawicielami takich firm, jak Zippo – wszystkim znana marka zapalniczek, szwajcarskich noży i scyzoryków Victorinox oraz wiele innych znanych marek.

Naszą firmę cechuje „Solidność i elegancja”, zależy nam na tym, aby każdy klient odwiedzający nasze sklepy został obsłużony na wysokim poziome, aby zawsze miał ochotę wrócić do galerii, w której znajdują się nasze punkty.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do skorzystania z naszych usług.