Pierre Cardin – wkrótce otwarcie

Poziom 1

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota

9:00-21:00

Niedziela handlowa

9:00-20:00

pokaż na mapie

Pierre Cardin – wkrótce otwarcie

Nie ulega wątpliwości, że Pierre Cardin to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek odzieżowych na świecie. Od ponad siedemdziesięciu lat zachwyca znakomitymi fasonami w wysokogatunkowej odzieży, która sprawdza się zarówno w mniej, jak i bardziej oficjalnych sytuacjach. Każdy miłośnik mody z pewnością kojarzy odzież, liczne dodatki oraz skórzane akcesoria Pierre Cardin. Produkty sygnowane logiem tej firmy są synonimem luksusu, innowacji i nowoczesności.

Sam Pierre Cardin to legenda światowej mody haute couture. To jeden z najsłynniejszych uczniów Christiana Diora. Jego awangardowy styl, zabawa krojem i kolorem zjednała mu wielbicieli na całym świecie. Pierre Cardin jest też uważany za pierwszego projektanta z tej części świata, który wszedł na japoński rynek mody. Ciekawostką jest, że projektant był również przedsiębiorcą, właścicielem kilku restauracji, a nawet zamku w LaCoste. Do tego był jednym z najdłużej pracującym zawodzie projektantów mody.

Każdy kto starannie dba o swój wizerunek i zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest nienaganny wygląd np. w warunkach biznesowych, na pewno doceni produkty z kolekcji Pierre Cardin.

Nie trzeba również przypominać, że odzież Pierre Cardin nie bez powodu uważana jest za ekskluzywną, a jej noszenie może wskazywać na doskonałe wyczucie mody i stylu.

Klasa i styl to bez wątpienia elementy, które charakteryzują modę Pierre Cardin.