Sevi Kebab / Express Oriental

Poziom 1

+48 794 306 222

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota

9:00-21:00

Niedziela handlowa

9:00-20:00

pokaż na mapie

Sevi Kebab / Express Oriental

Sevi Kebab zabierze Cię w podróż do świata orientalnych smaków kuchni tureckiej. Nie mamy nic do ukrycia, więc wszystkie dania przygotowujemy na oczach naszych Klientów – wierzymy bowiem, że tylko świeże produkty są w stanie zapewnić doskonały smak.

W naszej ofercie znajdziesz wiele propozycji podania kebeba – od klasycznego kebab doner, przez wyjątkowo chrupiącego ekmeka, a kończąc na tortilli, która idealnie się sprawdź w biegu.

Wegetarianie również mają w czym wybierać! Każda nasza potrawa ma swój odpowiednik z falafelem, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie!

To magia tureckiej kuchni, zamknięta w bogactwie smaków, aromatów i różnorodnych potraw.


Express Oriental to restauracja stworzona z miłości do smaków Azji. Nasza marka czerpie inspirację z kuchni azjatyckiej oraz tureckiej. To wyjątkowe miejsce, które uraczy Cię pysznym posiłkiem w wygodnym systemie jedzenia na wagę. Nakładasz co chcesz i ile chcesz. W swojej ofercie posiadamy również świeże koktajle oraz lekkie sałaty. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Express Oriental to idealne miejsce dla pasjonatów kuchni orientalnej. Zawsze w ostatniej godzinie otwarcia lokalu oferujemy rabat -50% na całe menu po to, aby następnego dnia rozpieszczać Twoje podniebienie tylko świeżymi daniami. Studencie! Dla Ciebie zawsze -20%.

Testuj nowe smaki i zapachy. Nakładaj co chcesz i ile chcesz.

Baw się! Express Oriental uzależnia… Zapraszamy!