8.06

Kontynuujemy Dzień Dziecka z pełnym emocji Kinem 5D w Gemini Park Tarnów!

3 czerwca 2024 r.

Gemini Park Tarnów świętuje Dzień Dziecka dłużej, dlatego zapraszamy wszystkich rodziców i dzieci na wyjątkowe wydarzenie pełne emocji, które odbędzie się już w sobotę, 8 czerwca. Odkryjcie magię kina 5D i spędźcie wspólne chwile razem z nami!

Kino 5D – niezapomniane wrażenia

W sobotę, w godz. od 10:00 do 20:00, Gemini Park Tarnów zaprasza na seanse w kinie 5D. To wyjątkowa okazja, aby doświadczyć filmów intensywnie oddziałujących na wszystkie zmysły! Przygotowane projekcje są odbierane zarówno wzrokiem dzięki obrazowi 3D, jak i słuchem, zapachem oraz zmysłem dotyku. Podczas seansów będzie można poczuć ciepło ognia, wilgoć deszczu, podmuch wiatru czy wstrząsy na wybojach!

Jak zdobyć bilety na kino 5D?

1. Wystarczy w dniach 1–8 czerwca 2024 r. zrobić zakupy za minimum 25 zł na jednym paragonie i zachować dowód zakupu, aby odebrać 1 bilet do kina emocji 5D.

2. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 4 bilety, np. okazując paragon na kwotę min. 100 zł lub 4 paragony po 25 zł. Paragony nie łączą się. Udział w akcji biorą paragony zakupowe z dni: 1-8 czerwca 2024 r.

3. Bilety do kina 5D na wybrany film odebrać można na stoisku znajdującym się w strefie restauracyjnej w dniach: 7 czerwca w godz. 14:00 – 19:00 oraz 8 czerwca 2024 r. w godzinach 9:00 – 19:30.

4. Projekcje filmowe odbywają się 8 czerwca na parkingu zewnętrznym Gemini Park, w godzinach od 10:00 do 20:00.

Dołącz do nas!

Gemini Park Tarnów zaprasza wszystkich rodziców i dzieci do kontynuowania świętowania Dnia Dziecka! Kino 5D to niezapomniana atrakcja, która dostarczy niezliczonych wrażeń i emocji.

Do zobaczenia w Gemini Park!

Ważne informacje organizacyjne

● Prosimy o przybycie do kina co najmniej 5 – 10 minut przed planowanym seansem. Spóźnienie może spowodować unieważnienie biletu.

● Po rozpoczęciu seansu, nie ma możliwości wejścia do sali kinowej.

● Liczba miejsc w kinie jest ograniczona. Spóźnienie na seans nie gwarantuje wejścia na kolejne seanse.

Regulamin.

Uwaga!

Filmy intensywnie oddziałują na zmysły, mogą wywoływać niepożądane reakcje zdrowotne u osób wrażliwych na bodźce oraz cierpiących na choroby układu krążenia lub układu nerwowego. Ostrzeżenie dotyczy również kobiet w ciąży. Więcej informacji w regulaminie akcji.

Repertuar Kina 5D w Gemini Park Tarnów

Dziękujemy za odwiedziny oraz za wyjątkowe występy Oliwii Miś oraz grupie tanecznej Teddy’s Army.

powiadom znajomych