29.06

Zapraszamy na magiczny wieczór z Kinem Plenerowym w Gemini Park Tarnów!

26 czerwca 2024 r.

Już w najbliższą sobotę, 29 czerwca, Gemini Park Tarnów zamieni się w centrum filmowych emocji pod gołym niebem! O godzinie 20:30 rozpocznie się wyjątkowe kino plenerowe, które zapewni doskonałą rozrywkę dla całej rodziny. Wybrany w głosowaniu facebookowiczów film: „Asterix i Obelix – Imperium Smoka” z pewnością dostarczy mnóstwa śmiechu i niezapomnianych wrażeń.

W Gemini Park Tarnów łączymy rozrywkę z wyjątkowymi smakami!

Przed nami weekend pełen atrakcji! Oprócz sobotniego kina letniego, zapraszamy wszystkich mieszkańców Tarnowa i okolic do wspólnego spędzenia czasu w gronie najbliższych i kosztowania pysznych propozycji podczas Zlotu Food Trucków, który odbędzie się od piątku 28 czerwca do niedzieli 30 czerwca. Szczegóły i lista Food Trucków tutaj ►►

Szczegóły Kina Plenerowego

Seans „Asterix i Obelix – Imperium Smoka” rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:30, na terenie parkingu zewnętrznego, przed Gemini Park Tarnów, od strony ulicy Nowodąbrowskiej. Wstęp jest oczywiście darmowy, a liczba miejsc ograniczona. Dlatego nie zapomnijcie przyjść wcześniej, aby zająć najlepsze miejsca i w pełni cieszyć się atmosferą kina pod gwiazdami! Zabierzcie ze sobą rodzinę i przyjaciół – im więcej, tym lepiej!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór z rodziną i przyjaciółmi, oglądając film na świeżym powietrzu oraz kosztując różnorodnych dań serwowanych przez najlepsze food trucki.

Śledźcie nasze wydarzenie na Facebooku, aby być na bieżąco z wszystkimi szczegółami i atrakcjami. Do zobaczenia w Gemini Park!

powiadom znajomych